U13: Na zápas s Litvínovem byli kluci hodně motivovaní

22. kolo, Česká liga žáků U13 B 2016/17

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté: Pavlovský - Procházka, Tomeček M, Tran, Tomeček D. - Břeh, Laštůvka, Novontý, Škoch, Grunnet, Mentberger, Chlupáč, Hubl - Bačinský, Kolínek.

• Branky: 9. a 70. Kotalík, 42. Truhlář, 75. Rjaska (pen.) - 25. a 67. Grunnet, 28. Pavlovský, 53. Škoch.
Ve velkém vedru předvedli kluci dominantní výkon, i když nestačil na vítězství.

Hodnocení trenéra:

Erik  Čala: "Kluci odehráli dobré utkání, ve kterém předvedli velkou dominanci na míči a vypracovali si, stejně jako v posledním zápase, hodně šancí. Povedlo se nám proměnit pouze 4 z nich, a to nám tentokrát nestačilo na vítězství. Hra byla náročná, domácí bránili ve velkém počtu a vyráželi do rychlých brejků. Utkání jsme absolvovali bez gólmanů, ale Fery a Mini se zhostili těžké úlohy velice dobře. Co mohli, chytili a navíc jejich rozehrávka byla výborná. Nemůžeme se vymlouvat ani na některá rozhodnutí rozhodčího, pár chybiček v obraně a ani na velké vedro. Míč jsme měli v držení v drtivé většině zápasu, šancí bylo opravdu dost, a zápas jsme měli rozhodnout již dávno před koncem. Na druhou stranu, kluci bojovali do konce, patří jim velká pochvala. To co měli, na hřišti nechali, ale do příštího utkání musíme vložit víc kvality v herních činnostech a lepší zakončení. Děkujeme domácím za skvělý a bojovný zápas."