f FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: Dukla Praha - Viktoria Plzeň 1:5
PORTRÉTY Z JULISKYGünter Bittengel

U16: Na Strahově jsme po solidním prvním poločasu nakonec vysoko podlehli Plzni

10. 4. 2017 | Redakce

U16: Na Strahově jsme po solidním prvním poločasu nakonec vysoko podlehli PlzniDůrazné a bojovné utkání pro sebe ve druhém poločase dokázali rozhodnout Plzeňští.

18. kolo, sobota 8. 4. 2017, 12:30, Malý st. Strahov
Viktoria PlzeňViktoria Plzeň

Dukla Praha: Absolín – Matoušek (51. Ludvíček), Bican, Březina, Mládek (59. Jeřábek) – Kozel (59. Novotný), Dostál, Neruda – Jančí (51. Watkins), Kubeš (51. Fencl), Hodek.
Branky: 11. Hodek (Kozel) - 3. a 48. Koranda, 58. a 75. Václavík, 62. Lehký.

Tomáš Kulvajt: "Hned v úvodu jsme promarnili velkou šanci a z protiútoku bohužel inkasovali. Platilo otřepané, nedáš – dostaneš. Brzy se nám však podařilo vyrovnat a od dvacáté minuty do poločasu jsme si vytvořili čtyři silné gólové šance. Ani jednu jsme však nedokázali proměnit. Druhý poločas začal oboustranně bojovně, hosté však z první větší šance dokázali skórovat. V dalším průběhu byli úspěšní v krátkém sledu po dvou rohových kopech a pět minut před koncem přidali ještě pátý gól. Vzhledem k prvnímu poločasu je pro nás výsledek krutý, za ten druhý si však plzeňští odvážejí vítězství zaslouženě."

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz
carbounion2sportprogres.cznh-hotelsHET