f FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: Dukla Praha - Teplice 0:3
PORTRÉTY Z JULISKYJaroslav Hynek

U17: O víkendu jsme hostili tým Teplic

2. 5. 2017 | Redakce

U17: O víkendu jsme hostili tým TeplicPo vyrovnaném poločase, kdy se klukům nepodařilo proměnit vytvořené příležitosti. Se třikrát prosadil soupeř a zaslouženě vyhrál.

21. kolo, neděle 30. 4. 2017, 10:15, Malý st. Strahov
TepliceTeplice

Dukla Praha: Kundrát – Kadlec (44. Pelc), Novák, Vilímek (41. Čureja), Popovič (41. Rogers) - Vácha, Soukup, Trávníček – Houha (51. Fyman), Bílek, Rattay.
Branky: 0. Novák, 64. Knapík, 70. Franc.

Jan Roule: „Výsledek zápasu nás mrzí především kvůli tomu, jak dobře kluci trénovali po celý týden. Ve všech hrách a cvičeních byl obrovský náboj, nasazení, přesnost a kvalita a všechny tyto aspekty jsme nedokázali přenést v plné síle do zápasu. Přes to všechno jsme si v prvním poločase vypracovali tři slibné příležitosti, bohužel ani jedna z nich neskončila za zády hostujícího brankáře. Ve druhém poločase se náš výkon neustále zlepšoval, hráli jsme více nátlakově, rychleji jsme přihrávali a soupeře zatlačovali na svoji polovinu hřiště, když v 60. minutě po centru hosté skórovali přesnou hlavičkou. Od tohoto momentu nám chyběla větší přesnost, souhra a soupeř si zaslouženě připsal další dvě branky ve zbytku zápasu.“