Mladší dorost U17 odehrál utkání s Bohemians 1905

Bohemians 1905

3:2

(1:1)

20. kolo, Česká liga dorostu U17 A 2016/17

Sestava hosté: Nosek - Pelc (50. Rattay), Novák, Švarc, Kadlec - Vácha, Soukup, Trávníček (50. Čureja) - Houha, Bílek, Rogers (50. Čemák).

• Branky: 5. Houha, 77. Kadlec.
Dobrý vstup do utkání, kdy Houha vstřelil první branku zápasu, nedokázali dorostenci udržet a prohrávali 1:3. V závěru sice snížili Kadlecem na rozdíl jedné branky, ale na vyrovnání už nedosáhli.

Jan Roule: "Dnešní zápas začal velice dobře, podařilo se nám z první akce vstřelit branku, ale postupem času se nám vytrácela rychlost a hlavně přesnost přihrávek a nedokázali jsme se včas a kvalitně nabízet pro přihrávku a být více v kombinaci.

Ve druhém poločase jsme nebyli schopni prvních dvacet minut udržet míč na kopačkách, neustále nám míč odskakoval, prohrávali jsme osobní souboje a všude jsme byli druzí. V této pasáži nás soupeř dvakrát potrestal. Poté jsme zvýšili aktivitu a v závěru zápasu zvyšovali tlak, který vyústil ke snížení soupeřova náskoku, ale bohužel už jsme nedokázali v posledních minutách vyrovnat skóre a soupeř zaslouženě vyhrál."