f FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: Admira Praha - Dukla Praha 2:5
PORTRÉTY Z JULISKYPavel Drsek

Dorostenci U17 hráli s Admirou

28. 2. 2017 | Redakce

Dorostenci U17 hráli s AdmirouPřípravné utkání s Admirou přineslo atraktivní kombinační fotbal. Dukla v něm nasázela soupeři 5 branek. Dvakrát se radoval Bílek. Po jedné brance přidal Ullman, Houha a Čermák.

PU, sobota 25. 2. 2017, 10:00, Admira
Admira Praha Admira Praha

Dukla Praha: 1. Pol.: Nosek - Rattay, Veniger, Švarc, Popovič - Trávníček, Soukup, Čureja - Fyman, Ullman, Kadlec. 2. Pol.: Trávníček - Pelc, Novák, Vilímek, Ferreira - Studnička, Soukup, Čureja - Čermák, Bílek, Houha.
Branky: 35. Ullman, 44. Houha, 61., 65. Bílek, 79. Čermák.

Jan Roule: "Zápas s Admirou se zařadil mezi zápasy, kdy se oba soupeři snaží o rychlý a kombinační fotbal, který osloví přítomné diváky. Vzhledem k rozměrům hřiště jsme byli nuceni hrát rychle do kolma a neustále rozbíhat náběhy u obranné řady soupeře. Celkově jsem spokojen s naší kvalitou hry a nápaditostí, se kterou se hráči prezentují. Musíme ještě zapracovat na přesnosti finální fáze přihrávky a postavení spoluhráčů, abychom byli ještě více efektivnější."