f FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: Dukla Praha - Sokol Třebeš WU18 2:2
PORTRÉTY Z JULISKYOndřej Brejcha
PU, neděle 12. 2. 2017, 10:00, UMT Juliska
Sokol Třebeš WU18Sokol Třebeš WU18

Dukla Praha: Fojtíková – Kaplanová, Žilinská, Hájková, Smiley, Maulová, Lánská, Žáková, Ryndzak, Lišková, Stoner, Aliyev, Košatková
Branky Dukly: Lánská, Ryndzak

Další soupeřky pro naší přípravu jsme zvolili z řad dorostenek. V neděli 12.2.2017 změřily holky síly s dorostenkami Třebše.

Zápas byl vyrovnaný a hra se přelévala na obě strany. K vidění byl důrazný fotbal. V prvním poločase diváci neviděli žádnou branku, i když domací hráčky si několik šancí vypracovaly. V druhém poločase byly k vidění branky hned 4 a ještě několik dalších šancí, které neskončily ve správné (brankové) síti.

Maruška Sůrová, trenérka: „Dorostenky Třebše pro nás byly ideálním soupeřem. Předvedená hra předčila má očekávání. Oproti podzimu holky lépe dostupovaly. Těžkým oříškem pro nás byl přechod dopředu, který byl mnohokrát velmi uspěchaný a nepřesný. Vyzdvihnout musím výkony našich cizojazyčných hráček Lauren Smiley a Victoria Stoner.“

Carbounion Bohemia Adidas ePojisteni.cz Alsamisport
Fides Carbosped Sportprogres NH Prague