f FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: Dukla Praha - Slavia Praha WU18 3:0
PORTRÉTY Z JULISKYMichal Bezpalec

Ženy Dukly o víkendu vítězně

28. 1. 2017 | Redakce

Ženy Dukly o víkendu vítězněA tým žen sehrál v sobotu dopoledne na mrazivé Julisce první přípravný zápas v roce 2017 a juniorky Slavie porazil výsledkem 3:0.

PU, sobota 28. 1. 2017, 12:30, UMT Juliska
Slavia Praha WU18Slavia Praha WU18

Dukla Praha: Frolíková – Dvorská, Bažoutová, Davidová, Rzycká – Beštová, Košíková, Kozlíková, Zemjánková, Šturmová – Beránková

Střídaly: Soukupová, Adámková, Koubová, Čížková
Branky: Branky: 9.Kozlíková, 63.Beránková, 78.Soukupová
Rozhodčí: Vítek

Celek Dukly zahájil přípravu stranou mediální pozornosti již před čtrnácti dny a v prvním zápasovém testu přivítal na zrekonstruované umělce na domácí půdě tradičního soupeře z Vršovic. Úvod utkání patřil domácím hráčkám, v deváté minutě Kozlíková prošla do pokutového území a levou nohou překonala Nedvědovou, výjimečně chytající za soupeřův tým. Rychlá branka ale byla v podstatě tím posledním, čím se domácí fotbalistky prezentovaly. Hra se vyrovnala, kombinace vázly a do zakončení se dostávala pouze aktivní Šturmová, která žel bohu žádnou branku nevstřelila. První poločas tak skončil nejtěsnějším možným rozdílem.

V druhém poločase přeci jenom Dukla přidala plyn, ale stav dlouho zůstával nezměněn. I proto, že mířidla stále neseřídila Šturmová, případně si s pokusy domácích fotbalistek dokázala poradit Nedvědová. Až v 63. minutě napřáhla z dálky Beránková a rozvlnila síť podruhé. V závěru se ještě prosadila po pěkné akci a asistenci Rzycké mladá Soukupová a uzavřela stav utkání na 3:0