f FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: Dukla Praha - Sokol Dobré Pole I. 4:3
PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Obermajer

WU18B: Dobrý start s divizním týmem žen

21. 1. 2017 | Redakce

WU18B: Dobrý start s divizním týmem ženZa pěkného, ale mrazivého počasí sehrály druholigové dorostenky první případné utkání proti diviznímu týmu žen TJ Sokol Dobré Pole.

PU, sobota 21. 1. 2017, 16:00, UMT Juliska
Sokol Dobré Pole I.Sokol Dobré Pole I.

Dukla Praha: Sůrová - Hozmanová, Zelenková V., Portešová, Zelenková R. - Lupačová, Senická, Kožíšková - Kubešová, Zusmanovich, Frolíková

Střídaly: Kromková, Ječmíková
Branky: 20.Zusmanovich, 60.Senická, 72.Lupačová, 76.Frolíková - 44.Kohoutová, 53.Lindáková, 87.Jíchová
Rozhodčí: Popelka

Začátek utkání měl pomalý rozjezd. Moc šancí nebylo ani na jedné straně. První vážné ohrožení hned skončilo brankou. Za vápnem napřáhla Ulyana Zusmanovich a otevřela skóre 1:0. Další střelecké pokusy Kožíškové nebo Senické se neujaly. Když už to vypadalo, že poločas skončí, dokázala z brejku srovnat Kohoutová 1:1.

V druhém poločase padlo branek výrazně více. Nejprve šel soupeř do vedení po zakončení Lindákové 1:2. Nepříznivý stav dokázala srovnat Senická, která zakončila trestný kop Frolíkové 2:2. Otočit skóre se podařilo Lupačové, která z dálky překonala brankářku hostí 3:2. Aktivní Frolíková se také gólově prosadila zhruba čtvrt hodiny před koncem a zvýšila na 4:2. Poslední gólovou tečku měli hosté, konkrétně naše bývalá hráčka Jana Jíchová snížila obstřelem na konečných 4:3.

Ondřej Havlas, hlavní trenér: „Čekal nás zápas po dvou měsících, takže jsem neměl žádná velká očekávání. Jsem rád, že jsme utkání zvládli kondičně celých 90 minut, i když jdou holky z plné zátěže do víkendových utkání. Druhá půle byla z naší strany již lepší než první, scházel jenom větší klid v koncovce, ale to přijde a věřím, že do mistráků vše vyladíme.“

Carbounion Bohemia Adidas ePojisteni.cz Alsamisport
Fides Carbosped Sportprogres NH Prague