15.05.2016, 10:15

FC Slovan Liberec

19. kolo, 1.liga žen 2015/16

FK Dukla Praha

Sestava domácí: Salacká - Juráková, Jeřábková, Jungová, Košková (58. Pižlová), Hančová - Fritzová, Kutifelová, Mikysková (72. Banyiová) - Jarchovská (83. Lamačová), Brázdová

Sestava hosté: Dolejšová - Beštová J. (77. Krejcarová), Hajnová, Bažoutová, Rzycká - Beránková, Beštová B. (80. Nedvědová) – Šturmová, Kozlíková, Rychtarová (72. Králíčková) - Plzáková

• Branky: 11., 57. Jarchovská, 17. Brázdová - 7., 55., 67. Šturmová, 22., 62., 74. Kozlíková, 59. Rychtarová, 90. Nedvědová
    Rozhodčí: Kánská - Lavrenčíková, Holakovská
  • Diváci: 20

Hodnocení trenéra:

Jan Vetyška, hlavní trenér: "Odehráli jsme zajímavé utkání, které se nám výsledkově povedlo nad očekávání. Již od uvodních minut se nám dařilo vypracovávat šance a oproti minulým zápasům jsme vstřelili brzký gól. Bohužel díky nedotažení některých útoků a také hrubým chybám v defenzívě byl poločasový výsledek 2:2 namísto vedení o 4 branky. O přestávce jsme se v kabině srovnali a druhý poločas naše hráčky ovládly. Výsledek mě těší, stejně tak mě těší herní dominance, na druhou stranu je to jen jeden zápas a do příštího utkání musíme opět nastoupit koncentrovaně a hlavně s pokorou."