15.03.2015, 12:30

15. kolo, Mladší dorost U16 2014/15

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté: Pakeš – Hamborský, Šmalcl, Mašek, Lukeš (40. Lauko) – Kott, Mentberger, Bělíček (60. Palivec) – Bažo (55. Bell), Janko (50. Kubů), Šolaja (60. Sejkora).

• Branky: 34. Mentberger (Hamborský, Šolaja), 49. Šolaja, 76. Mentberger (Bell) (PK).

Hodnocení trenéra:

Tomáš Kulvajt: "Plzeňští dnes byli herně lepším týmem. Rychle a přesně kombinovali, z čehož pramenila jejich celozápasová územní převaha a množství šancí. Ty však končili na naší dobré defenzívě nebo na skvělém Markovi Pakešovi v naší brance. Naše šance pramenily většinou z rychlých brejků, které jsme však řešili přesně a byli z nich nebezpeční. Kluci ukázali obrovský charakter, když po vyrovnávací brance zápas nezabalili, ale okamžitou útočnou aktivitou donutili domácí k penaltovému faulu, který opět otočil zápas v náš prospěch. Dnešní vítězství bylo zásluhou celotýmového výkonu, odhodlání a vůle zvítězit."