3:2

(2:1)

22. kolo, Starší žáci U14 2014/15

FK Pardubice

Sestava domácí: Přibyl - Novichikhin (36. Jíra), Urban, Vožický (51.Hodek), Ludvíček - Havlíček, Dostál (51. Neruda), Podzimek - Jarovský, Kozel, Novák (36. Janků).

• Branky: Kozel 2 (Dostál, Podzimek, Ludvíček), Jarovský (Dostál).

Matěj Přibyl a Tomáš Urban zhodnotili utkání: „Do začátku utkání jsme vstoupili velmi dobře díky vstřelenému gólu Kozlika. Soupeře jsme v prvním poločase k ničemu moc nepouštěli a vytvářeli jsme si slibné šance.Po vybojování míče od Ludvajse u lajny dal svůj druhý gól Kozlik. Ke konci poločasu jsme bohužel inkasovali po průniku soupeřova útočníka a stav byl 2:1. Do druhého poločasu jsme nastoupili se dvěma změnami a po pár minutách jsme díky Dostyho hlavičce a Berdově dorážce vedli již 3:1. Patnáct minut před koncem utkání jsme dostali gól hlavou na 3:2 a posledních 10 minut jsme se museli ubránit několika dobrým šancím protihráčů, ale nakonec jsme udrželi výsledek 3:2 a máme 3 body.“