09.11.2014, 11:45

1. kolo, Mladší žáci U12 2014/15

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté: Spilka, Ulman, Bárta, Mareš, Novotný, Beznoska, Blažek, Štěpán, Jakoubek, Zíka, Komárek, Teplý, Hollerbach, Peake, Tomek, Korseko, Dragošek, Löffler, Villaseca, Divín, Málek.

Hodnocení trenéra:

Lukáš Lovás: „Posledný zápas podzimnej časti súťaže, sme zohrali v príjemnom slnečnom počasí v domácom prostredí na umelej tráve. Zápas mal dva úplne rozdielne polčasy. Prvá polovica zápasu neprebiehala podľa našich predstáv. Chlapci sa báli prevziať na seba zodpovednosť, báli sa vyviesť loptu z obranného pásma. Často nás súper preskakoval, bol aktívny a túžil po víťazstve. Ale aj napriek tomuto sme sa dostávali do množstva šancí, no v zakončení sme boli buď nekoncentrovaní alebo nedôrazní. Do druhého polčasu sa chlapci vrhli z veľkým nasadením, začali vytvárať kombinácie, hrať 1 na 1, vyhrávať súboje. Taktiež sme začali premieňať šance, čo sa napokon ukázalo aj výsledkovo. Kde po prehratej prvej polovici, sme dokázali otočiť nepriaznivý stav stretnutia a nakoniec zvíťaziť rozdielom triedy. Ďakujeme všetkým za podporu a príjemnú atmosféru.“