FK Pardubice

6:0

(5:0)

11. kolo, Starší žáci U15 2014/15

Sestava hosté: Hampapa, Jůza, Ferreira (50. Rattay), Vácha, Pelc, Soukup, Švihálek, Drozd (35. Houha), Tvrdík (35. Tampír), Novák, Kadlec (35. Popovič).

Pavel Sedláček: "K dalšímu mistrovskému utkání žákovské ligy jsme zajížděli do Pardubic. Utkání se hrálo za příjemného a slunečného počasí na umělé trávě. Brzy po začátku jsme po našich hrubých individuálních chybách inkasovali první a následně i druhou branku a celý první poločas nám herně vůbec nevyšel. Byli jsme statičtí, málo aktivní, chyběl větší důraz a hlavně nám vázla komunikace. Ve druhém poločase přišlo herní zlepšení, ale bohužel jsme se nedokázali střelecky prosadit. Utkání nám pro další práci přináší podnět zejména k psychické odolnosti hlavně při obdržení branky a stejně tak pro nás zůstává silným tématem vzájemná komunikace a důraz v osobních soubojích. Je třeba ocenit pardubické za silný týmový výkon a děkujeme všem divákům, kteří se na nás přišli podívat. Utkání zhodnotil Filip Hampapa: „Stejně jako minulé utkání venku jsme byli rozespalí. Dopadlo to na celý tým v 1. poločase, který jsme prohráli 0:5. 2. poločas už byl lepší, jak ode mě, tak i týmově.“ Tomáš Novák ho doplnil: „První poločas byl špatný. Neudrželi jsme míč a bylo hodně nepřesných přihrávek. Druhý poločas přišlo zlepšení, ale bohužel jsme nedali gól.“