5:4

(3:2)

2. kolo, Mladší dorost U16 2014/15

FC Viktoria Plzeň

Sestava domácí: Šťovíček - Minařík, Kysela, Šmalcl, Mašek - Kott, Mentberger (Štědrý), Šolaja - Bažo (Lukeš), Janko, Hamborský (Palivec).

• Branky: Janko 3x, Mentberger, Kysela.

Milan Titěra: "V našem prvním utkání ligové skupiny A jsme přivítali tým Viktorie Plzeň, která má velkou tradici v kvalitní práci s mládeží. Úvod utkání patřil Dukle, když po krásné kolmici Mentbergera mezi obránce, vstřelil první gól Janko. Po centru ze strany, vyrovnal neobsazený hráč Plzně na zadní tyči. Zanedlouho jsme šli opět do vedení, zásluhou dorážky Mentbergera. Třetí branku přidal po standardní situaci krásnou hlavičkou Kysela. Plzeň stihla do poločasu snížit vedení na 3:2. I ve druhém poločase se mohli přítomní diváci těšit na brankové hody. Janko se prosadil ve vápně a chytrou střelou na zadní tyč zvýšil na 4:2. Pátou brankou završil Janko svůj hattrick po křídelní akci Baža. Plzeň byla však druhý poločas nebezpečnější a vícekrát ohrozila naši branku. V těchto okamžicích nás podržel brankář Šťovíček. I Dukla mohla skórovat z několika nedotažených rychlých protiútoků. V samotném závěru se Plzeň dočkala a ze závarů před naší brankou vytěžila dva góly a my viditelně znervózněli. Pak již nastal závěrečný hvizd rozhodčího, který ukončil utkání, kde se oba dva týmy dělily o zajímavé momenty."