Devatenáctka slaví své první vítězství!

27.08.2014, 10:15
Přátelství

FK Dukla Praha

17. kolo, Starší dorost U19 2014/15

FK Kolín

Sestava domácí: Steinbauer – Stýblo, Bohánek, Kadavý, Hájek (81. Šíma) – Petrák, Mammedov, Tylšar – Polách (57. Čermák), Brabenec (57. Šahini), Beneš.

Sestava hosté: Kubát – Jelínek, Šamša, Martikán, Vejr – Kosina, Tichý, Vejr – Bulíček, Hybner, Jehlička

• Branky: 20. Beneš (PK), Polach (Mammedov, Beneš), 74. Šahini (Hájek).
Předehrávka 17. kola proti Kolínu dopadla pro tým Dukly na výbornou. Po vyhraném poločasu 2:0 (Beneš, Polach), přidal třetí branku Šahini a i když se soupeři povedlo snížit, utkání skončilo vítězstvím 3:1. Už v sobotu naše mladíky čeká domácí duel proti Slavii.

Hodnocení trenéra:

Tomáš Kulvajt: "V dnešním zápase dostali prostor hráči, kteří v předchozích zápasech odehráli méně a byla na nich znát velká chuť se ukázat. První poločas byl z naší strany z dosavadních odehraných utkání herně nejvýraznější. Celkově jsme utkání zvládli velmi dobře, jen škoda množství nevyužitých šancí. Skóre mohlo být z tohoto pohledu vyšší. Za první vítězství jsme však rádi a těšíme se na sobotní derby se Slávií."