2:1

(0:1)

Starší žáci U15 2014/15

FK Mladá Boleslav

Sestava domácí: Hampapa, Nosek, bohdan, Štěpánek, Doležal, Studnička, Racocha, Novák, Hladík, Popovič, Hradil, Kalabis, Štancl, Švihálek, Ferreira, Švarc, Pelc, Rogers, Drozd, Záhora, Tampír, Jůza.

• Branky: 67. Hladík, 73. Záhora.

Pavel Sedláček: "K dalšímu přípravnému utkání jsme zajížděli do Mladé Boleslavi, kde nás přivítal krásný fotbalový areál a slunečné letní počasí. Zápas se hrál na 2 x 40 minut a každý z našich kluků odehrál celý poločas. Do každého poločasu tedy nastoupily dvě rozdílné jedenáctky. Utkání mělo svižné tempo a přestože byla na některých našich klucích vidět únava, hrál se pěkný fotbal. První branku vstřelil soupeř po našem nedostatečném tlaku na míč ve středu pole již ve 3. minutě. My jsem ve druhé půli zápas otočili zásluhou důrazu Filipa Hladíka a individuální akci Alana Záhory. Děkujeme týmu Mladé Boleslavi za moc fajn výkon a přátelskou fotbalovou atmosféru."