27.07.2014, 10:15

Přípravná utkání U19 2014/15

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté: Steinbauer - Stýblo, Šimek, Sell, Hájek (55. Pešička) - Šíma (55. Kocourek), Kozel, Tokár - Doležal (60. Brabenec), Šahini, Tylšar.

• Branka: Šíma (as. Tylšar, Hájek).

Hodnocení trenéra:

Pavel Mejdr: "V neděli jsme sehráli přátelské utkání v Příbrami, která měla odložené první kolo. K zápasu jsme nastoupili v kombinované sestavě, protože v sobotu jsme odehráli zápas s divizními Úvaly (4:4). Příležitost dostali tři hráči z kategorie U17 a Adam Tokár z Nitry, který je u nás na testech. V utkání bylo vidět, že soupeř měl dnes hrát mistrovské utkání. Hrál v pohybu, agresivně a vypracoval si velké množství brankových příležitostí. V naší hře bylo hodně nepřesností, ale i tak jsme si vypracovali čtyři slibné šance. Branku jsme vstřelili po standardní situaci. Máme před sebou ještě dva týdny přípravy a je na čem pracovat."