Meteor Praha

5:2

(3:0)

19. kolo, Mladší žáci U13 2013/14

Sestava hosté: Šerák, Basl - Matoušek, Peake, Mentberger, Holoubek, Janda, Vožický, Dostál, Žůrek, Hodek, Čečetka, Podzimek, Jarovský, Novichikhin, Novák, Havlíček, Dolák, Stanislav, Ludvíček Branky: Dostál, Podzimek.

Patrik Zeidler: "K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli na půdu nedalekého Meteoru Praha. Náš soupeř okupuje první příčku naší soutěže a v jarní části své protivníky bez milosti kosí velkými brankovými rozdíly. Naším úkolem bylo především se rehabilitovat a po několika nepřesvědčivých výkonech se opět vrátit do herní pohody, kterou jsme oplývali v první třetině tohoto kalendářního roku. Vstup do utkání se nám nadmíru vydařil a na jednom z hřišť jsme domácí po celou první půli přehrávali rozdílem třídy. Byli jsme ve všech herních činnostech, kromě kvality zakončení, jednoznačně lepším mužstvem. Nechybělo ani enormní nasazení a vůle - faktory, kterých jsme se v nepovedeném utkání na Kladně nedočkali. Nicméně domácí dokázali ze svých čtyř pološancí vstřelit dvě branky, nám na branku nestačilo ani šest čistých gólovek. Na druhém hřišti už náš herní projev tak radostný nebyl a o něco kvalitnější sedmička Meteoru naše kluky mírně přehrávala a pouze jedna inkasovaná branka byla ještě milosrdná. Do druhé půle jsme tedy nastupovali se ztrátou tří branek ale s pocitem, že máme nad domácími herně navrch a trpělivost nám může přinést ovoce. Utkání probíhalo v podobném duchu, jako poločas první, na jedné polovině jsme udávali rytmus hry, která se odehrávala převážně kolem soupeřova pokutového území, kam jsme se pokoušeli kreativními přihrávkami pronikat. Druhá sedmička sehrála o poznání vyrovnanější a otevřenější utkání, ale o to víc bylo možností zaútočit do poněkud rozestoupené defenzivy Meteoru. Domácí, kteří hráli na hranici fair-play, se začínali strachovat o výsledek, a proto si dost často vypomáhali jednoduchým založením útoku odkopem za naši obranu. Nakonec jsme na jedné straně dokázali dvě branky vstřelit, ale bohužel druhá sedmička opět dvě branky inkasovala. Z konečného výsledku 2:5 byli kluci sice zklamaní, ale naše herní převaha byla očividná a je určitě příslibem do dalších utkání."