18. kolo, Mladší žáci U13 2013/14

FC Slavia Karlovy Vary

Sestava domácí: Basl, Šerák – Matoušek, Mentberger, Janda, Vožický, Žůrek, Kozel, Hodek, Podzimek, Havlíček, Peake, Holoubek, Stanislav, Dostál, Dolák, Čečetka, Ludvíček, Jarovský, Novichikchin, Novák.

• Branky+asistence: Dostál 4+2, Kozel 4+1, Podzimek 2+1, Dolák 2+0, Novichikchin 1+2, Mentberger 1+1, Novák 1+1, Stanislav 0+2, Čečetka 0+1, Holoubek 0+1, Hodek 0+1, Matoušek 0+1, Peake 0+1.

Lukáš Lovás: „Proti nám nastupoval tím z Karlových Varov, posledný zápas na ich pôde sme odohrali úspešne a s vysokou efektivitou sme zvíťazili 22:2. Lenže žiadny tím sa neporazí sám. Prvý polčas sme síce držali loptu na svojich kopačkách, ale chýbala originálna myšlienka, nápad ako sa dostať cez brániace družstvo. Keď sme sa už dostali do prečíslenia, tak svojou nepresnosťou sme sa zahnali až do rohu ihriska. Aj napriek týmto okolnostiam sme prvú polovicu zápasu vyhrali 4:2. Druhý polčas sme už však pochopili, že našou prednosťou je technika a kombinácie na jeden - dva dotyky, takisto aj kraje zálohy zvýšili svoju aktivitu a obrancovia doplňovali a zapájali sa do útočenia. Na konci zápasu sme mohli ísť do šatne spokojný, keď sme prevýšili súpera o viac ako 10 gólov."