Meteor Praha

2:6

(0:5)

20. kolo, Starší žáci U15 2013/14

Sestava hosté: Šťovíček - Šolaja, Kysela, Minařík, Šmalcl (53.zr.) - Kubů, Palivec (48. Bell), Mentberger (48. Bažo) - Hamborský Tvrdík, Janko.

• Branky: Janko 3 (Tvrdík, Mentberger, Kubů, Hamborský), Šmalcl (Janko), Hamborský (Janko), Bažo (Janko, Kubů).

Tomáš Večeřa: "V prvním poločase jsme předvedli velmi dobrý výkon korunovaný pěti brankami. Domácí měli jednu příležitost za stavu 0:1, kdy nastřelili tyč. Jinak se nám dařilo odebírat většinu míčů ve středu hřiště, kvalitně kombinovat a otáčet hru, což podpořila i rozehrávka Šťovajze. Všichni hráči si úspěšně plnili úkoly a výkon týmu byl téměř dokonalý. I přes poločasové upozornění jsme do druhé půle vstoupili vlažněji a naše chyby v rozehrávce dokázal soupeř využít. Těžko se nám pak hledala pohoda z prvního poločasu. Po odstoupení Pepi jsme hráli více v bloku a vyráželi do protiútoků. Zvýšit skóre mohl opět aktivní Kristián, ale jeho lob mířil těsně vedle tyče. Podobně dopadla i šance Hambiho. Nakonec šestou branku přidal pohotově zakončující Venca, který zakončil akci tří přihrávek od našeho vápna po ose David - Mates - Kristián a levou střílející Venca."