12.04.2014, 14:45

19. kolo, Mladší dorost U16 2013/14

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté: Czehowsky - Barták, Kaník, Koubek, Lohojda - Kocourek, Šimek (41. Král), Masopust (55. Joun) - Doležal, Vácha, Vašíček (41. Greš).

• Branka: Kocourek (Vašíček).

Hodnocení trenéra:

Jan Skoupil: "V Chrudimi jsme předvedli dva naprosto odlišné poločasy. První byl doslova proflákaný, plný špatných individuálních řešení a bez zapálení do hry. I přesto soupeř mnoho šancí neměl a hra byla celkově podprůměrná. Inkasovaný gól byl jako již tradičně velmi laciný. Nezafungovala komunikace mezi brankářem a stopery a domácí šli do vedení. Nám se podařilo srovnat po individuální akci Kocourka, který prošel obranou, položil i gólmana a skóroval. Druhý poločas byl už o něčem jiném. Obrovské tempo, vysoké napadání, dobré zisky míčů a obrovská touha zápas vyhrát. Jediné, co nám chybělo, byla přesnost v koncovce. Domácí v této fázi hry jen bezmocně přihlíželi jak se na ně valí jeden útok za druhým a stěží odolávali. Jenže tentokrát nám nebylo přáno a duel skončil pro nás smolnou remízou. Berme to jako ponaučení, že utkání trvá v našem případě 80 minut a je potřeba hrát od první do poslední minuty. V tomto zápase si domácí ten bod zasloužili."