Devatenáctka díky nízké produktivitě v Sokolově nebodovala

13.04.2014, 16:30

FK Baník Sokolov

21. kolo, Starší dorost U19 2013/14

FK Dukla Praha

Sestava domácí: Strnad – Netrval, Mestl, Veselovský, Fojtík (81. Hamouz) – Matouše, Machala (75. Maule), Kravar, Čuchraň – Lacina, Koubek (67. Cinkanič).

Sestava hosté: Vávra Z. – Baran, Kadavý, Cvrček, Vosátka (46. Petrák) – Farkaš, Bezpalec, Zoubek – Beneš, Vachoušek (71. Vávra), Bezděk (87. Veliký).

• Branky: 23. Lacina, 32. Koubek - 73. Petrák (Zoubek, Farkaš).
O víkendu zavítal první dorost na hřiště Baníku Sokolov. Ač větší část utkání patřila našemu týmu, díky nízké efektivitě v zakončení a chybám z prvního poločasu kluci prohráli 1:2.

Hodnocení trenéra:

Tomáš Kulvajt: "Na hřišti vedoucího týmu soutěže jsme sehráli nešťastné utkání. Soupeř si nevytvořil žádnou šanci, a přesto jsme v poločase prohrávali 2:0. Druhý poločas jsme herně ovládli úplně. Soupeř od 60. minuty kondičně totálně odpadl a hru kouskovala častá přerušení v důsledku křečí domácích. Z našeho tlaku jsme si vytvořili kromě vstřelené branky dalších 12 brankových příležitostí, chyběla nám však potřebná přesnost. Zápas nám ukázal, v jakém nasazení a přitom náročnosti a kvalitě jsme schopni hrát, momentálně nám však chybí střelec, který by poctivou práci celého týmu zúročil i brakově."