PORTRÉTY Z JULISKYIvan Ostojič

Partneři

Rádi bychom vám nabídli možnost stát se partnerem jednoho z nejúspěšnějších fotbalových celků v historii Československa. FK Dukla Praha stále patří k významným sportovním klubům – ať už na půdě České republiky, tak za jejími hranicemi. Díky úspěchům ze 60. a později z 80. let má náš klub zvuk v Evropě i na americkém kontinentu. Fotbal je v českém prostředí stále sportem číslo jedna - se statisíci registrovaných hráčů a diváků u televizních obrazovek. Skrze náš klub vám nabízíme možnost prezentace buďto jednorázové nebo celosezonní v rámci oficiálního partnerství. Proč se stát partnerem FK Dukla Praha?

• tradiční a třetí nejúspěšnější klub v československé historii
  • „A“ mužstvo prezentující se atraktivním herním pojetím
  • spojení s klubem, který se prezentuje jako rodinný
  • kladen velký důraz na výchovu mladých hráčů a hráček – možnost spojení s mládežnickým fotbalem
  • individuální přístup k požadavkům každého partnera
  • široká škála prezentace vaší společnosti

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat na emailu: smiro@fkdukla.cz nebo na telefonu: +420 774 866 079

1 2 3 4 5 6

Kompletní nabídku v PDF můžete stáhnout  ZDE. Full offer in PDF format download HERE.

Generální partner
Hlavní partner
Mediální partner
Oficiální dodavatel

Generální partner

CARBOUNION BOHEMIA

Skupina Carbounion je největším nezávislým obchodníkem s uhlím a elektřinou a dodavatelem plynu na českém trhu. Svými aktivitami pokrývá celý palivo-energetický řetězec - od obchodu s černým a hnědým uhlím a jeho zpracováním až po dodávky elektrické energie a plynu. Má také významný podíl na středoevropském trhu s energetickými komoditami.

CARBOUNION BOHEMIA, spol. s r. o.
Václavské náměstí 846/
Praha 1 - Nové Město 110 00, Česká Republika
www.carbounion.cz

Hlavní partner

CARBOSPED Adidas
Top4Football Fides
HET NH Prague
Pražská teplárenská, a. s.

Mediální partner

Šestka SportMěBaví.cz