PORTRÉTY Z JULISKYJaroslav Hynek

Fanoušci

Rozstřílíme se konečně na Střelnici?

pondělí 14. 8. 2017 | Redakce

Po dvou měsících opět Teplice

pondělí 31. 7. 2017 | Redakce

logo Když jsme do severočeského lázeňského města jeli naposledy, začínalo parné léto, rozhodnuto nebylo o titulu ani o našem konečném umístění, a v ochozech jsme prožili nejen loučení Štěpána Vachouška, ale také žlutovínovou euforii z Preislerova gólu v poslední minutě nastaveného času.

​Konečně na fotbal… A pořádný!

pátek 21. 7. 2017 | Redakce

logo Los byl letos k Dukle velmi vstřícný a hned v prvním kole nás posílá do Štruncových sadů dobývat moderní pevnost vicemistrovské Plzně. To jednak znamená, že se stejným soupeřem budeme doma na jaře celou ligu uzavírat, jednak také to, že se s Plzní setkáme dřív, než si všechny její letní změny „sednou“. A v mezidobí mezi klíčovými zápasy s inkognito Steauou, které Viktoriánům jistě seberou další síly. A hned po skončení jejich výsledkově nepovedené letní přípravy. A s řadou opor v lékařské péči. No zkrátka, chceme-li si někdy z Plzně nějaké ty body přivézt, právě teď je k tomu přímo ideální příležitost.

Na rozlučku se sezonou do slunečných Teplic

pondělí 22. 5. 2017 | Redakce

logo Již tradičně končíme ligu zápasem se stejným mužstvem, se kterým jsme celou sezonu začínali. No a letos to vyšlo na Teplice, takže nás navíc čeká zopakování posledního loňského výjezdu – tentokrát ovšem normálně v sobotu a snad v hojnějším počtu.

Do mistrovských pivních sadů!

pondělí 24. 4. 2017 | Redakce

logo Předposlední výjezd letošní sezóny nás čeká již tuto sobotu večer, po D5 se vydáme k úřadujícím mistrům z Plzně.

​Do Liberce společně

úterý 11. 4. 2017 | Redakce

logo Ani na Velikonoce si pravověrní fotbaloví fanoušci od svého milovaného sportu neodpočinou. Ti se žlutovínovým srdcem zamíří pod Ještěd, kde se na příjemném stadionu U Nisy utká žlutí balet s místní modrou ekipou.

Další stránky
123456>>