PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Obermajer

Ženský tým

kolodatumdomácíhosté
PUne 23. 7. 2017 Dukla Praha Wałbrzych0:3(0:1)
PUčt 27. 7. 2017 Český Brod U16 Dukla Praha18:30

Ženy začaly přípravu prohrou s Walbrzychem

neděle 23. 7. 2017 | Redakce

logo Na tento víkend jsme pozvali čtvrtý tým polské ligy AZS PWSZ Walzbrych. V sobotu odpoledne sehrály utkání s dorostenkami Slavie, dnes proti ženám Dukly. Obě utkání se odehrála na trávě v Malešicích.

Prázdninový rozhovor s trenérem žen Janem Vetyškou - 2.část

sobota 24. 6. 2017 | Redakce

logo Pokračování rozhovoru s trenérem žen Janem Vetyškou.

Prázdninový rozhovor s trenérem žen Janem Vetyškou - 1.část

středa 21. 6. 2017 | Redakce

logo Přestávku mezi uplynulou a nastávající sezonou jsme využili k tomu, abychom vyzpovídali trenéra žen Jana Vetyšku. Dnes Vám přinášíme první část rozhovoru s ním.

Ženy porazily Brno a sezónu zakončily na pátém místě

pondělí 5. 6. 2017 | Redakce

logo V posledním ligovém zápase letošního ročníku zavítaly naše fotbalistky na půdu již jistě sestupující Zbrojovky Brno.

Ženy před fantastickou kulisou remizovaly s Plzní

pondělí 29. 5. 2017 | Redakce

logo V posledním domácím zápase aktuální sezony přivítaly naše fotbalistky soupeřky z Plzně na hlavním stadionu na Julisce.

Na závěr sezóny dvojzápas juniorky a žen

pátek 26. 5. 2017 | Redakce

logo V neděli dopoledne mohou fanoušci přijít na Julisku na dvě utkání. Od 10.15 sehraje své poslední utkání juniorka proti Teplicím. Od 13.00 odehrají své poslední domácí utkání naše ženy proti Plzni.

Další stránky
123456>>

P Tým Tým Z S B
3. FC Viktoria Plzeň 0 0:0 0