PORTRÉTY Z JULISKYMichal Bezpalec

Ženský tým

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
20. ne 4. 6. 2017 Zbrojovka Brno Dukla Praha0:4(0:1)

Prázdninový rozhovor s trenérem žen Janem Vetyškou - 1.část

středa 21. 6. 2017 | Redakce

logo Přestávku mezi uplynulou a nastávající sezonou jsme využili k tomu, abychom vyzpovídali trenéra žen Jana Vetyšku. Dnes Vám přinášíme první část rozhovoru s ním.

Ženy porazily Brno a sezónu zakončily na pátém místě

pondělí 5. 6. 2017 | Redakce

logo V posledním ligovém zápase letošního ročníku zavítaly naše fotbalistky na půdu již jistě sestupující Zbrojovky Brno.

Ženy před fantastickou kulisou remizovaly s Plzní

pondělí 29. 5. 2017 | Redakce

logo V posledním domácím zápase aktuální sezony přivítaly naše fotbalistky soupeřky z Plzně na hlavním stadionu na Julisce.

Na závěr sezóny dvojzápas juniorky a žen

pátek 26. 5. 2017 | Redakce

logo V neděli dopoledne mohou fanoušci přijít na Julisku na dvě utkání. Od 10.15 sehraje své poslední utkání juniorka proti Teplicím. Od 13.00 odehrají své poslední domácí utkání naše ženy proti Plzni.

Ženy oplatily Hradci porážku

neděle 14. 5. 2017 | Redakce

logo V dalším kole nadstavbové části první ligy žen zavítaly svěřenkyně trenéra Jana Vetyšky na půdu Hradce Králové.

Ženy deklasovaly Brno

neděle 7. 5. 2017 | Redakce

logo Neuběhl ani měsíc a fotbalistky Dukly opět změřily síly se soupeřkami z Brna. Tentokrát byl k vidění zcela odlišný zápas s jasným výsledkem 5:0 pro domácí.

Další stránky
123456>>

P Tým Tým Z S B
5. FC Viktoria Plzeň 14 20:41 17