PORTRÉTY Z JULISKYRadek Havala
    FANSHOP

Juniorka

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté  
22. po 19. 3. 2018 Slovan Liberec Dukla Praha5:1(2:0)

Juniorka nestačila na Liberec

pondělí 19. 3. 2018 | Redakce

logo Dukelští mladíci zakončili základní část Juniorské ligy venkovní porážkou od Liberce. Jedinným úspěšným střelcem na straně pražského celku byl v samotném závěru zápasu Greš.


Juniorka doma remizovala s Hradcem Králové 3:3

neděle 11. 3. 2018 | Redakce

logo Za krásného jarního počasí nastoupili hráči Dukly do utkání proti Hradci králové s jednou výraznou posilou v záložní řadě. Byl jí Marek Hanousek, pro kterého to byl první zápas od zranění, které si přivodil na konci července v Plzni.


Juniorka padla v Příbrami

pondělí 5. 3. 2018 | Redakce

logo Dukla nepřidala třetí jarní vítězství v řadě a podlehla Příbrami 2:3. Pražané šli bleskově do vedení zásluhou Schranze, jenže domácí dokázali vzápětí otočit. Do konce poločasu ještě nádherně vyrovnal Preisler, ale o osudu utkání rozhodl v 80. minutě příbramský Kodr.


Juniorka zvítězila nad Plzní

neděle 25. 2. 2018 | Redakce

logo Další úspěch si připsala dukelská juniorka, když po vyhraném derby proti Slavii zdolala i Viktorii Plzeň. O čtyři branky v soupeřově síti se dvěma přesnými zásahy postaral Djuranovič a po jednom přidali Schranz a Šimek.


Na Dukle podepsali Petryk a Zubashivskij

čtvrtek 22. 2. 2018 | Redakce

logo Ukrajinští hráči Volodymyr Zubashivskij a Dmytro Petryk podepsali smlouvu s Duklou. Oba talentovaní mladíci začnou v juniorce, kde se seznámí se systémem hry a s principy dukelského fotbalu. Pokud vše půjde dobře, do budoucna se můžou posunout k působení v A týmu.


Juniorka v derby rozstřílela Slavii

pondělí 19. 2. 2018 | Redakce

logo Dvanáct gólů nabídlo pondělní pražské derby mezi Duklou a Slavií. Po dramatickém průběhu a fantastickém druhém poločasu ze strany dejvického celku slavili svěřenci Michala Kolomazníka drtivé vítězství 8:4!Další stránky
123456>>
 


Fotogalerie


Partneři klubu