PORTRÉTY Z JULISKYLukáš Štetina

Juniorka

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
30. ne 28. 5. 2017 Dukla Praha Teplice5:3(4:0)

Na závěr sezony si juniorka zastřílela proti Teplicím

neděle 28. 5. 2017 | Redakce

logo Dukla ukončila sezonu Juniorské ligy osmigólovým zápasem proti Teplicím. Už po prvním poločase bylo skóre 4:0 pro domácí. Divoký druhý poločas stanovil konečný výsledek na 5:3. Zajímavé byly i 2 červené karty pro Teplické v závěru utkání anebo 4 gólové asistence Davida Douděry.

Na závěr sezóny dvojzápas juniorky a žen

pátek 26. 5. 2017 | Redakce

logo V neděli dopoledne mohou fanoušci přijít na Julisku na dvě utkání. Od 10.15 sehraje své poslední utkání juniorka proti Teplicím. Od 13.00 odehrají své poslední domácí utkání naše ženy proti Plzni.

Juniorka přesvědčivě zvítězila v Českých Budějovicích

neděle 21. 5. 2017 | Redakce

logo Dukla v předposledním kole Juniorské ligy nezaváhala a z jihu Čech si odvezla všechny tři body. Upevnila si tak pozici na osmém místě tabulky. O branky v soupeřově síti se postarali dvougólový Douděra, Lauko a Šimek. Závěr sezony odehraje v neděli 28. května od 10.15 hod. na Julisce proti Teplicím.

Juniorka také remizovala se Slavii

neděle 14. 5. 2017 | Redakce

logo O den později po zápase A-týmů nastoupily proti sobě juniorské výběry Dukly a Slavie. I v tomto případě došlo na konečnou dělbu bodů. Za domácí se trefil po rohovém kopu Brabenec, ale ještě před poločasovou přestávkou srovnal z penalty Jakab.

Junioři hostí Slavii v neděli na Julisce

sobota 13. 5. 2017 | Redakce

logo V neděli dopoledne se v rámci Juniorské ligy střetnou týmy Dukly a Slavie. Utkání se hraje od 10.15 hodin a sledovat ho můžete živě na našem YouTube kanále.

Juniorka porazila Viktorii Plzeň

neděle 30. 4. 2017 | Redakce

logo Pravda, zápas ovlivnily dvě červené karty, po nichž dohrávali hosté v devíti, ale i před prvním vyloučením hrála Dukla velmi dobře a po Brandnerově gólu šla do vedení. Po přestávce ještě potvrdili jednoznačnou záležitost Bilovský s Brejchou.

Další stránky
123456>>