PORTRÉTY Z JULISKYUroš Djuranovič

A-tým

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
29. so 19. 5. 2018 Mladá Boleslav Dukla Praha1:0(1:0)
30. so 26. 5. 2018 Dukla Praha Viktoria Plzeň16:00

Na závěr proti mistrovi

pondělí 21. 5. 2018 | Redakce

logo Tak, jak to všechno začalo, to i končí. Na konci července otevřela Dukla sezonu na půdě Viktorie a nyní v ligové derniéře se pořadatelské role klubů prohodí. Na Julisku dorazí novopečení mistři z Plzně.

Dukla nestačila na Mladou Boleslav

sobota 19. 5. 2018 | Redakce

logo V souboji dvou zachráněných týmů zařídil vítězství pro Mladou Boleslav jediným gólem utkání Komličenko. Největší příležitost ke skórování na straně Dukly měl těsně před pauzou Holenda, ale jeho pokusu zabránil v cestě za brankovou čáru Chaluš.

Poslední výjezd sezony povede do Mladé Boleslavi

čtvrtek 17. 5. 2018 | Redakce

logo Poslední letošní výjezd zavede Duklu do nedaleké Mladé Boleslavi. Všechny zápasy 29. kola začínají ve stejný čas – v sobotu 19. května v 16.00 hodin.

Daniel Tetour: Chci být naprosto v pořádku pro další sezonu

středa 16. 5. 2018 | Redakce

logo Na podzim velmi vytěžovaný záložník Daniel Tetour se na začátku března v zápase s Bohemians zranil a téměř celé jaro nebyl trenérům A týmu k dispozici. Nyní se pomalu vrací do normálního režimu, proti Slavii už byl připraven jako náhradník na lavičce.

Malé pražské derby pro Slavii

pondělí 14. 5. 2018 | Redakce

logo Dukla nezlomila černou sérii v derby se Slavií a na vítězství nad červenobílými tak bude nadále čekat. Sešívaní se ujali vedení po trefě Sýkory a v samotném závěru pečetil jejich výhru Stoch.

Je tu domácí dohrávka se Slavií

neděle 13. 5. 2018 | Redakce

logo Na pondělí 14. května připadla dohrávka 28. kola HET ligy, v němž na Julisku přijede z nedalekých Vršovic Slavia Praha. S ní pravděpodobně dorazí i velký počet sešívaných fanoušků, kteří stále věří v zisk mistrovského titulu. Zápas začíná v 18.00 hodin.

Další stránky
123456>>