PORTRÉTY Z JULISKYRóbert Kovaľ

A-tým

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
PUpá 24. 3. 2017 Dukla Praha SV Ried1:2(0:1)
22. so 1. 4. 2017 Zbrojovka Brno Dukla Praha17:00

Přípravné utkání s SV Ried skončilo prohrou

pátek 24. 3. 2017 | Redakce

logo V pátek odpoledne sehráli hráči A mužstva doplněni o šest juniorů utkání proti rakouskému celku SV Ried. Z utkání vyšel jako vítěz náš soupeř, když se mu podařilo prosadit celkem dvakrát. Za Duklu snižoval v 57. minutě Branislav Miloševič.

Áčko odehraje utkání s rakouským SV Guntamatic Ried

čtvrtek 23. 3. 2017 | Redakce

logo Přípravné utkání s SV Guntamatic Ried se uskuteční v pátek 24. března od 15.00 hodin v rakouském Andofru, kousek od Linzu. Utkání budete moci sledovat na klubovém YouTube kanále.

V březnu se ptejte Emmanuela Edmonda

úterý 21. 3. 2017 | Redakce

logo Začátkem třetí dekády měsíce března máte možnost ptát se nigerijské posily Emmanuela Edmonda na to, co vás zajímá nejvíce. Odpovědi Lukáše Štetiny budou uveřejněny tento týden.

Reprezentanti z Dukly

pondělí 20. 3. 2017 | Redakce

logo Po utkání s Bohemians následuje reprezentační pauza. Na reprezentační sraz zamířili hned 4 hráči našeho áčka. Daniel Tetour, Matúš Hruška, Michal Bezpalec a Zinedin Mustedanagič. Kdy a kde se se svými týmy představí?

Jan Holenda hodnotí vítězné derby v Ďolíčku

neděle 19. 3. 2017 | Redakce

logo Ještě na podzim oblékal zelenobílý dres, právě i kvůli tomu měl dnes o extra motivaci postaráno. Jan Holenda neměl se svým bývalým klubem žádné slitování a po přestávce vstřelil velmi důležitý vyrovnávací gól, který nastartoval obrat v utkání.

Dukla veze z Ďolíčku cenné tři body

neděle 19. 3. 2017 | Redakce

logo Rychlý gól a vítězství po 26 letech. I takový byl zápas Dukly s Bohemians. Rychlou branku Markoviče, která padla netradičně už ve 28. vteřině, vystřídaly dvě trefy Dukly ve druhém poločase. Autory branek byl Jan Holenda a Michal Bezpalec. Dukla tak zvítězila 2:1 a z Ďolíčku si odváží plný počet bodů po dlouhých šestadvaceti letech.

Další stránky
123456>>