PORTRÉTY Z JULISKYPetr Malý

A-tým

kolodatumdomácíhosté
8. so 23. 9. 2017 Olomouc Dukla Praha3:0(2:0)
9. so 30. 9. 2017 Dukla Praha Sparta Praha20:00

Dukla si z Olomouce veze porážku 0:3

sobota 23. 9. 2017 | Redakce

logo Jednoznačným výsledkem skončilo osmé vystoupení svěřenců Jaroslava Hynka v probíhající sezóně. Nad jejich síly byla domácí Sigma Olomouc, které už v prvním poločase zajistil dvěma brankami vedení Plšek. Po změně stran přidal třetí trefu Sladký.

V osmém kole za nováčkem z Olomouce

pátek 22. 9. 2017 | Redakce

logo Po vyřazení ve třetím kole MOL Cupu si chce Dukla spravit chuť v lize – v sobotu nastoupí proti Sigmě Olomouc. Proti aktuálně třetímu týmu tabulky bude hrát na Andrově stadionu od 17.00 hodin.

Jako omluvu za MOL Cup zaplatí A tým fanouškům výjezd do Olomouce

čtvrtek 21. 9. 2017 | Redakce

logo Za předvedený výkon ve 3. kole MOL Cupu, který vedl k prohře 2:3 s Domažlicemi a vypadnutí Dukly z domácího Poháru, se kabina rozhodla omluvit se fanouškům. Členům Dukla Klubu, kteří budou chtít podpořit náš tým v sobotním ligovém utkání s Olomoucí, zaplatí hráči vstupenku na zápas i náklady na dopravu.

​Mario Holek o rekonvalescenci: V Dukle jsou tréninky náročné

čtvrtek 21. 9. 2017 | Redakce

logo Do Dukly přišel v úplném závěru přestupového období, dává se dohromady po operaci třísel a věří, že již brzy bude schopen týmu pomoct. Mario Holek v rozhovoru mluví o svém zotavování a o náročnosti tréninků kondičního trenéra Lukáše Stránského.

Dukla nestačila na Domažlice a v MOL Cupu končí

středa 20. 9. 2017 | Redakce

logo Třetí kolo MOL Cupu zavedlo Duklu do třetiligových Domažlic. S nimi jsme zažili nešťastné vypadnutí ve druhém kole poháru v létě 2014, historie se bohužel opakovala. Náš tým nestačil na domácí celek, prohrál 2:3 a v MOL Cupu končí.

Na 3. kolo MOL Cupu do Domažlic

pondělí 18. 9. 2017 | Redakce

logo Na čtvrtou hodinu odpolední 20. září je naplánován výkop utkání 3. kola MOL Cupu mezi Duklou Praha a celkem z České fotbalové ligy TJ Jiskra Domažlice. Náš tým čeká cestování, protože zápas proběhne na hřišti soupeře v Domažlicích.

Další stránky
123456>>