PORTRÉTY Z JULISKYMichal Bezpalec
DUKLA PŘIHRÁVÁ

Cena dr. Václava Jíry pro sekretáře mládeže a hlasatele, Tomáše Hubáčka

čtvrtek 20. 4. 2017 | Redakce

logoKaždoročně předává Fotbalová asociace České republiky ceny dr. Václava Jíry fotbalovým osobnostem. Za Duklu Praha byl oceněn plaketou dlouholetý sekretář mládeže a hlasatel FK DUKLA Praha – Tomáš Hubáček.

Organizační informace na utkání s Jihlavou

čtvrtek 20. 4. 2017 | Redakce

logoOd utkání 25. kola mezi Duklou a Jihlavou začne platit nový vchod pro permanentkáře a diváky se zakoupenými lístky z předprodeje. Umístěn bude před VIP vstupem nad zastávkou autobusu č. 131.

Fotbalová legenda a bývalý hráč Dukly Jozef Adamec oslavil 75. narozeniny

středa 12. 4. 2017 | Redakce

logoNa halovém turnaji v Trnavě pro hráče nad 35 let se vzpomínalo na československou ligu. Společně se zde střetli bývalí hráči ze Slovenska s ikonami pražských celků a Liberce. Nechyběl zde ani nedávný oslavenec Jozef Adamec, pro kterého si organizátoři připravili narozeninové překvapení.

Fandi Dukle a ušetři doma za energii

úterý 11. 4. 2017 | Redakce

logoGenerální partner fotbalového klubu Dukla Praha připravil pro všechny příznivce zajímavé bonusy za věrnost. Zájemci mají možnost si užít levnější ceny energií a zejména řadu fotbalových dárků.

​Přidejte si do svých chytrých zařízení StanzaCal-endář

středa 5. 4. 2017 | Redakce

logoJste rádi v obraze, ale nemáte čas každý týden sledovat, jestli se termín zápasu vašeho týmu nezměnil? Právě pro vás jsme vytvořili kalendáře prostřednictvím StanzaCal.

Gólman Rada po "relaxu" proti Jablonci: Na míč sahat vůbec nemusím

pondělí 13. 3. 2017 | Redakce

logoSlavnostní chvilka otevřela utkání Dukly s Jabloncem. Miláček ochozů, brankář Filip Rada, kráčel do ligové svatyně po stopadesáté. „Vážím si toho. Nejvyšší soutěž jsem začal chytat dost pozdě. V tolik zápasů jsem nedoufal," řekl po vítězství 1:0 jubilant.

Vánoční turnaj internacionálů 2016

úterý 27. 12. 2016 | Redakce

logoDvaadvacátý ročník tradičního vánočního turnaje se konal na druhý svátek vánoční v Aréně Sparta v Podvinném mlýně. Dukla na něm obsadila 5. místo. Když porazila tým Zbrojovky a Bohemians.

Vánoční turnaj internacionálů proběhne tradičně na Štěpána

neděle 25. 12. 2016 | Redakce

logoVánoční turnaj internacionálů, kterého se Dukla každoročně účastní, proběhne v pondělí 26. prosince od 10 hodin v Aréně Sparta v Podvinném mlýně.

Legendy Dukly oslavily svá jubilea

pátek 9. 12. 2016 | Redakce

logoKaždý rok zakončuje ASC Dukla oslavou jubileí sportovních legend Dukly. Letos připadl na tyto oslavy 7. prosinec 2016.

Setkání bývalých hráčů fotbalového klubu Dukla Praha

úterý 27. 9. 2016 | Redakce

logoV pondělí dne 26. září 2016 se uskutečnilo v klubovně na stadionu na Julisce pravidelné setkání bývalých hráčů (internacionálů) našeho A mužstva a současných a bývalých funkcionářů klubu fotbalového klubu Dukla Praha. Zároveň se jednalo o 2. výročí odhalení Pamětní desky.

Dnes slaví narozeniny Miroslav Gajdůšek

úterý 20. 9. 2016 | Redakce

logoMiroslav Gajdůšek se narodil 20. září 1951 v Otrokovicích. Zde také začínal s fotbalem, hrál za tamní Jiskru Otrokovice, těsně před vojnou odešel do prvoligového Gottwaldova (Zlín), tam však nenastupoval a přišla vojna. V té době po něm sáhla Dukla.

Stará garda Dukly Praha na 50. výročí oddílu TJ Sokol Dešná

úterý 12. 7. 2016 | Redakce

logoV sobotu 9. července se stará garda Dukly Praha rozjela do jihočeské vesničky Dešná. Tamní fotbalový oddíl totiž tento rok slaví 50 leté výročí a tak nesmělo chybět utkání s fotbalovými legendami. A že jich přijelo.

Fotbalová legenda a bývalý hráč Dukly Jozef Adamec oslavil 75. narozeniny

středa 12. 4. 2017 | Redakce

Gólman Rada po "relaxu" proti Jablonci: Na míč sahat vůbec nemusím

pondělí 13. 3. 2017 | Redakce

Fotbalové kluby budou v únoru hlasovat o změně systému první ligy

středa 7. 12. 2016 | Redakce

logoFotbalové kluby budou v únoru hlasovat o změně systému pro první ligu od sezony 2018/19. Ligová fotbalová asociace, která nejvyšší domácí soutěž řídí, navrhuje nadstavbu se třemi skupinami v systému 6-4-6 plus baráž o Evropskou ligu a sestup. Celkem by tak přibylo 42 zápasů.

Příběhy podzimu: Z Dukly do reprezentace. A dál? Štetina sní o Anglii

středa 7. 12. 2016 | iDnes.cz - Vojtěch Povejšil

logoPřepsal dějiny novodobé Dukly. Byl prvním seniorským reprezentantem z dejvického klubu od dob Milana Luhového! Obránce Lukáš Štetina hrál od šestnácti za juniorské výběry a nyní je součástí širšího kádru slovenského áčka. „Kozáčik, Bakoš, Hrošovský nebo Ďuriš ukázali, že se hráč z české ligy může prosadit. Je to čest být v reprezentaci,“ říká spolehlivý stoper, který na podzim nevynechal jedinou minutu.

Fortuna vstupuje do českého fotbalu!

středa 19. 10. 2016 | LFA

logoSázková kancelář Fortuna bude podporovat celý český fotbal napříč všemi výkonnostními stupni. Díky kontraktu s FAČR a LFA se nově stává partnerem reprezentace, Mol cupu, Superpoháru, její jméno ponese druhá nejvyšší fotbalová liga, stejně jako ČFL, MSFL, a divizní soutěže. Společnost bude nadále podporovat také nižší soutěže. Titulárním sponzorem 1. ligy se Fortuna stane od sezony 2018/19, po vypršení kontraktu se stávajícím partnerem ePojisteni.cz.

Můj první gól v podání bývalého obránce Dukly, Petra Rady!

čtvrtek 15. 9. 2016 | FAČR

logo"Dosáhl jsem toho, co jsem si jako mladý hráč vysnil, a nebylo to tím, že jsem měl hodně talentu, ale tím, že jsem si to vydřel." Tak vzpomíná na aktivní kariéru Petr Rada, bývalý skvělý obránce Dukly, bývalý trenér reprezentace a současný fotbalové Příbrami. Vrchol prožil na Strahově proti mistrům světa z Itálie v kvalifikaci EURO 1984. Dal oba góly vítězů. "Na každé reprezentační utkání vzpomínám s velkou pokorou a úctou."

Carbounion Bohemia Adidas ePojisteni.cz Alsamisport
Fides Carbosped Sportprogres NH Prague