7. so 23. 9. 2017 Benešov Dukla Praha0:5(0:4)
8. so 30. 9. 2017 Dukla Praha Žižkov12:30

U16: V Benešově jsme s přehledem zvítězili

neděle 24. 9. 2017 | Redakce

logo.

Program mistrovských utkání mládežnických družstev DUKLY - 23.- 24.9.2017

čtvrtek 21. 9. 2017 | Redakce

logoMistrovské soutěže mládeže pokračují o tomto víkendu dle následujícího harmonogramu.

U16: Na Strahově šestnáctka opět úspěšná

pondělí 18. 9. 2017 | Redakce

logoV dalším mistrovském utkání dorostenecké divize jsme přivítali tým Svitav. Od začátku jsme to byli my, kdo udával tempo hry a kontroloval míč. Svitavští dobře bránili v hlubokém bloku, který jsme my čtyřikrát dokázali překonat a po zásluze zvítězili v poměru 4:0.

Program mistrovských utkání mládežnických družstev DUKLY - 14.- 17.9.2017

čtvrtek 14. 9. 2017 | Redakce

logoPořad mistrovských zápasů mládeže zahájí dnešní předehrávané utkání starší přípravky proti Spartě a bude pokračovat o víkendu kromě mladších žáků, kteří mají v České lize volný los.

Hráči Dukly "na stříhání"

úterý 12. 9. 2017 | Redakce

logoJeště před začátkem školního roku se šli mladí muži z Dukly hromadně zvelebit. Před návratem do lavic navštívili pánské holičství, aby přišli první den do školy v plné parádě.

U16: V Nymburku jsme zvítězili o tři branky

pondělí 11. 9. 2017 | Redakce

logoV dalším utkání divize mladšího dorostu jsme šli hned ve 3. minutě do vedení a druhou branku jsme přidali na konci prvního poločasu. Kromě toho jsme spoustu dalších příležitostí neproměnili. Ve druhém poločase jsme přidali už jen jeden gól a nakonec zvítězili v poměru 3:0.