PORTRÉTY Z JULISKYDominik Preisler

Novinky - U16 - mladší dorost B

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
1. so 25. 11. 2017 Dukla Praha Vyšehrad3:1(1:1)

Dukla ve stacionáři Letohrádek Vendula

úterý 12. 12. 2017 | Redakce

logoVe středu 6. 12. v podvečer se začal plnit zcela nový autobus Dukly mladými hráči a hráčkami tohoto klubu a jejich trenéry. Petr Fišar a Pavel Sedláček se svým týmem U16 a Ondřej a Maruška Havlasovi se zástupci ženských jedenáctek U15 a U18 vyrazili směr Horní Bezděkov.

Tým U 16 a jeho podzimní sklízení plodů

úterý 28. 11. 2017 | Redakce

logoNa sklonku podzimní části soutěže české divize mladšího dorostu, ve které hraje šestnáctiletý tým Dukly v kategorii U17 a bojuje o první příčku v tabulce, se hráči a trenéři sešli v mrazivém podvečeru v krásném prostředí archeologického parku v Liboci, aby doslova sklidili, co na jaře zaseli.

U16: Chladný listopadový den viděl na Julisce vítězství naší šestnáctky

neděle 26. 11. 2017 | Redakce

logoUtkání bylo od začátku vyrovnané a hrálo se převážně ve středu pole. Vyšehrad se ujal vedení a my jsme po rohu v závěru poločasu vyrovnali. Ve druhé půli jsme lépe využívali přechod do útoku, po zásluze proměnili dvě příležitosti a zvítězili v poměru 3:1.

Program mistrovských utkání mládežnických družstev DUKLY - 25.- 26.11.2017

čtvrtek 23. 11. 2017 | Redakce

logoDerniéru podzimní části mistrovských soutěží mládeže obstarají o víkendu dorostenecká družstva.

U16: Na Meteoru bylo k vidění velmi pěkné utkání s naším vítězstvím

neděle 19. 11. 2017 | Redakce

logoBrzy po začátku jsme inkasovali, ale kluci předváděli svoji kombinační hru a nedlouho poté jsme vyrovnali díky hezké spolupráci ve středu hřiště. Ve druhém poločase bylo tempo utkání i nadále velmi vysoké a my jsme se ujali vedení po pěkné střele z dálky. V závěru utkání jsme vstřelili třetí gól a zaslouženě zvítězili.

Program mistrovských utkání mládežnických družstev DUKLY - 17.- 19.11.2017

čtvrtek 16. 11. 2017 | Redakce

logoO prodlouženém víkendu čekají mládežnická družstva DUKLY další mistrovské zápasy, po přípravkách, které zakončily podzimní část mistrovské soutěže minulý týden, se s podzimem rozloučí také oba týmy přeborových žáků.

Další stránky
123456>>