PORTRÉTY Z JULISKYOndřej Kušnír

Novinky - U16 - mladší dorost B

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
14. so 11. 11. 2017 Dukla Praha Trutnov3:0(1:0)
15. so 18. 11. 2017 Meteor Dukla Praha12:15

Program mistrovských utkání mládežnických družstev DUKLY - 17.- 19.11.2017

čtvrtek 16. 11. 2017 | Redakce

logoO prodlouženém víkendu čekají mládežnická družstva DUKLY další mistrovské zápasy, po přípravkách, které zakončily podzimní část mistrovské soutěže minulý týden, se s podzimem rozloučí také oba týmy přeborových žáků.

U16: Výhra na půdě Trutnova

úterý 14. 11. 2017 | Redakce

logoV úvodu utkání jsme šli po pěkné akci do vedení. Třicet minut první půle kluci rychle a přesně kombinovali a fyzicky vyspělému týmu z Trutnova se těžko dostávalo na míč. V závěru první půle se hra srovnala a ve druhé půli jsme ustáli úvodní tlak Trutnova a naopak jsme to byli my, kdo se dvakrát prosadil do zakončení.

Program mistrovských utkání mládežnických družstev DUKLY - 11.- 12.11.2017

středa 8. 11. 2017 | Redakce

logoPodzimní část mistrovských soutěží mládeže se chýlí ke konci, úplně poslední mistrovské zápasy sehrají přípravkové týmy.

U16: V náročném utkání s Cidlinou jsme neuspěli

pondělí 6. 11. 2017 | Redakce

logoNa velmi těžkém terénu jsme nezačali dobře a po sérii chyb v rozehrávce jsme inkasovali první branku. Poté jsme vyrovnali hru a dokázali jsme si s velmi bojovným a dobře organizovaným týmem Cidliny vytvářet situace do zakončení. Žádnou jsme však nevyužili, naopak cidlinští hned v úvodu druhé části vstřelili druhý gól. My jsme poté kontrolovali hru, ale do konce utkání jsme již nevyužili slibné situace ke vstřelení gólu.

Program mistrovských utkání mládežnických družstev DUKLY - 2.- 5.11.2017

čtvrtek 2. 11. 2017 | Redakce

logoMistrovské soutěže mládežnických celků DUKLY finišují k závěru podzimní části. Program zápasů je opět protažen do více dnů a začne již dnešní předehrávkou obou mladších přípravek se Spartou Praha.

U16: Utkání s náročným soupeřem a v těžkých podmínkách naše šestnáctka zvládla

neděle 29. 10. 2017 | Redakce

logoJiž ve 3. minutě hry jsme po chybě v rozehrávce inkasovali. Kluci však situaci zvládli a ještě do poločasu jsme výsledek otočili. Ve druhé půli se hra vyrovnala a střešovičtí na nás více zatlačili, čímž se pro nás otevřel prostor a dokázali jsme se ještě čtyřikrát prosadit. Utkání jsme dovedli do vítězství v poměru 6:1.

Další stránky
123456>>