16. so 25. 3. 2017 Dukla Praha Meteor4:0(1:0)
17. ne 2. 4. 2017 Č. Budějovice Dukla Praha12:15

Program mládežnických družstev DUKLY - 31.3.- 2.4.2017

čtvrtek 30. 3. 2017 | Redakce

logoPořad utkání mládeže je tentokrát rozložen do tří dnů.Do mistrovských soutěží zasáhnou již také ligoví mladší žáci a družstva přípravek.

U14: Na severu Čech vítězně s Varnsdorfem

úterý 28. 3. 2017 | Redakce

logoV utkání s Varnsdorfem naši hráči dominovali a zaslouženě zvítězili 8:1. Po dvou brankách se prosadili Atsuta, Štěpán a Rada, po jedné Dragošek a Fojt.

U16: První soutěžní vítězství s čistým kontem bylo zasloužené, nerodilo se však lehce

logoV prvním letošním pražském derby jsme porazili Meteor. Po jednobrankovém poločasovém vedení jsme druhý poločas přidali další tři branky a zaslouženě zvítězili.

Program mládežnických družstev DUKLY - 25.- 26.3.2017

čtvrtek 23. 3. 2017 | Redakce

logoMistrovské soutěže mládeže jsou již v plněm proudu. Kromě ligových celků zasáhne do boje o mistrovské body také dorost U 18 v Pražském přeboru.

U16: V prvním mistrovském utkání jsme podlehli Jablonci

pondělí 20. 3. 2017 | Redakce

logoVyrovnané, avšak na šance chudé utkání rozhodla jediná gólová akce z 22. minuty. Mladší dorostenci v prvním mistrovském utkání jara prohráli s Jabloncem 0:1.

Přípravná utkání mládeže o víkendu 18. - 19. března 2017

čtvrtek 16. 3. 2017 | Redakce

logoMladší žáky čeká o víkendu tripl s Bohemkou a Pardubicemi. Starší přípravka U10 hraje s Bohemkou. Mladší přípravku U9 čeká miniliga na Spartě a v Českých Budějovicích. Mladší přípravka U8 hraje na turnaji v Kochánkách.