PORTRÉTY Z JULISKYMarek Hanousek

Týmy FK Dukla Praha

Program mistrovských utkání mládežnických družstev DUKLY - 19.- 22.4.2018

čtvrtek 19. 4. 2018 | Redakce

logo Víkendový program mistrovských zápasů mládeže DUKLY startuje již dnes předehrávanými zápasy obou starších přípravek se Spartou Praha. Naopak ligoví dorostenci svá utkání v Čáslavi sehrají až ve středu 25. dubna.

U17: Nedělní mistrovské utkání proti Jablonci skončilo vítězstvím 3:2

úterý 17. 4. 2018 | Redakce

logo V nedělním zápase se hráči U17 utkali na hřišti v Suchdole týmem FK Jablonec. Skóre se na konci zápasu zastavilo za stavu 3:2 ve prospěch našeho týmu.

U16: Z krásného svitavského areálu si odvážíme vítězství v poměru 2:1

logo Před začátkem utkání jsme se rozloučili minutou ticha s naším vzácným fanouškem panem Antonínem Koutným a zápas jsme odehráli s černými páskami na jeho počest. Hra se pro nás vyvíjela velmi dobře, když jsme se hned ve 14. a 18. minutě dokázali střelecky prosadit. Následně se hra vyrovnala a po našich nevyužitých příležitostech svitavští v závěru dokázali snížit. Nakonec jsme zvítězili 2:1

Další stránky
123456>>

WU13: Dukla nestačila na Hradec

úterý 10. 4. 2018 | Redakce

logo Mladší žákyně odehrály další utkání v první lize proti Hradci Králové, kdy na hřišti Nového Hradci nestačily na domácí hráčky a podlehly vysoko 8:0.

WU18: Sparta nad naše síly

pondělí 9. 4. 2018 | Redakce

logo Poslední kolo základní části bylo na programu na Julisce proti prvnímu týmu tabulky Spartě.

WU15: Starší žákyně nedohrály utkání s Libercem

pondělí 26. 3. 2018 | Redakce

logo V sobotu 24.3.2018 bylo na pořadu další kolo základní části starší ligy žákyň. Na Julisce jsme přivítali Liberec. Bohužel soupeř nastoupil k utkání pouze v devíti hráčkách a během deseti minut 3 hráčky ze hřiště stáhl, údajně pro svalová zranění.

WU13: Odevzdaný výkon s Libercem

neděle 25. 3. 2018 | Redakce

logo Hráčky pražské Dukly se ve svém druhém jarním utkání potkaly s Libercem. Ač vše nasvědčovalo tomu, že by fotbalistky Dukly měly odehrát vyrovnané utkání, nestalo se tak. Nebojovný výkon se podepsal pod vysoký počet obdržených gólů.

WU15: První jarní zápas v Plzni

pondělí 19. 3. 2018 | Redakce

logo K prvnímu mistrovskému utkání jarní části sezóny se vydaly týmy žákyň do Plzně. Utkání bylo naplánované na sobotní odpoledne. Školní areál vypadal dobře, bohužel počasí bylo pravým opakem. Hrálo se na zasněženém hřišti při nízké teplotě, nic ideálního pro oba týmy.

WU13: Jaké počasí, takový výkon

neděle 18. 3. 2018 | Redakce

logo Za velmi mrazivého večera se v Plzni od 18:00 odehrálo utkání mezi mladšími žákyněmi. Očekávání byla vysoká, nakonec Dukla obdržela 10 branek a žádnou nevstřelila, výkon našich hráček připomínal aktuální počasí, které si nikdo ani nepřál.