PORTRÉTY Z JULISKYMarek Hanousek

FK DUKLA

Mladší žáci U13 se loučili se sezonou

úterý 20. 6. 2017 | Redakce

logo Rozlučku jsme stejně jako v zimě rozdělili na dva dny. První den se odehrálo dlouho očekávané utkání Kluci vs. Rodiče. Zápas to byl vyrovnaný, a i když se kluci snažili a předvedli krásné akce a góly, na vítězství jim to nestačilo. Zkušenosti jsou prostě zkušenosti.

Starší přípravka U10 reprezentovala na Raddatz Immobilien Cupu

úterý 20. 6. 2017 | Redakce

logo Na kvalitně obsazeném turnaji v Hannoveru kluci odehráli ve dvou dnech 12 utkání, s bilancí 3 vítězství, 6 remíz, 3 proher. Bohužel v turnajové matematice to znamenalo hrát o konečné umístění až v bronzové skupině.

Dukla na All Stars Cup 2017

pondělí 19. 6. 2017 | Redakce

logo V 9. ročníku prestižního mezinárodního turnaje All Stars Cup 2017, který se konal v areálu pražské Slavie a dle obsazení byl nejsilnějším ve své historii, měli hráči Dukly skutečné štěstí na atraktivní soupeře.

Starší přípravka si na turnaji v německém Hanoveru připsala skalp slavného Lyonu

pondělí 19. 6. 2017 | Redakce

logo A to hned dvakrát! Turnaj Raddatz Immobilien Cup pro kategorii U11 se uskutečnil o víkendu 17. a 18. června. Turnaje se pravidelně účastní velkokluby jako Manchester City, Inter Milán, Benfica Lisabon, FC Sevilla, Besiktas Istanbul, Schalke 04 a další.

Vítězem turnaje DUKLA MINI CUP 2017 se stal Motorlet

čtvrtek 15. 6. 2017 | Redakce

logo Ve středu 14. června 2017 se na Julisce uskutečnil již XV. ročník fotbalového turnaje mladších přípravek DUKLA MINI CUP 2017, jehož spolupořadatelem byl vedle UNIASK ČR a ASC DUKLA i náš klub.

Program mistrovských utkání mládežnických družstev DUKLY - 14.- 17.6.2017

úterý 13. 6. 2017 | Redakce

logo Do úplného konce mistrovských soutěží zbývá sehrát mládežnickým celkům DUKLY poslední dvě utkání. Derniéru obstarají přeborová družstva starších a mladších žáků.

Další stránky
123456>>

WU9: Nejmenší fotbalistky Dukly hned ve dvou finále

pondělí 12. 6. 2017 | Redakce

logo 11. červen byl pro malé fotbalistky z Dukly svátkem fotbalu. Hned ráno si tým rozdělil dresy a vyrazil do bojů. Žluté dresy si mladší výběr oblékl na finálový turnaj minicupu. Vínové dresy dnes na sobě měly ty nejzkušenější hráčky mladší přípravky, které v Hlinsku spolu se svými staršími kamarádkami nastoupily do finálového turnaje starších přípravek.

WU9: Zápas a trénink v jednom

středa 7. 6. 2017 | Redakce

logo V neděli 4. 6. pro naše Baletky pokračovala liga dalším utkáním na Julisce, tentokrát proti klukům z Hájí. Opět jsme předvedli velmi pěkné fotbalové akce a naše hra zaslouží velkou pochvalu. Do utkání se zapojily hráčky, které tak často nenastupují a obstály na výbornou.

Starší žákyně podaly dobrý výkon na závěr sezóny

úterý 6. 6. 2017 | Redakce

logo Tento víkend odehrály starší žákyně poslední utkání obou mistrovských soutěžích. V sobotu se žákyně utkaly v rámci 1. ligy v Nuslích s Plzní. Hned v neděli bylo k vidění, opět v Nuslích, utkání 2. ligy starších žákyň s FA Praha.

WU11: Baletky na Julisce

úterý 6. 6. 2017 | Redakce

logo V neděli brzy ráno se starší přípravka sešla k jednomu z posledních mistrovských utkání v této sezóně. Vypadalo to, že počasí zápasu přát nebude, v době srazu byla bouřka a prudký déšť. Jakmile však děvčata vstoupila na trávník, počasí se umoudřilo, a tak nic nebránilo dalšímu fotbalovému dnu. Soupeři nám tentokrát byli kluci z Horních Měcholup.

WU11: Třeboradice na Dukle

středa 24. 5. 2017 | Redakce

logo V neděli odehrál tým starší přípravky dívek zápas proti Třeboradicím. Utkání se překládalo ze soboty, kvůli atletickým závodům. Přesto se nakonec děvčata sešla k utkání a šla si zahrát proti klukům. Jak dopadla?

Velmi úspěšný turnaj základních škol dívek

středa 24. 5. 2017 | Redakce

logo FK Dukla Praha v rámci doprovodných akcí ME fotbalistek do 17 let uspořádala další úspěšný turnaj základních škol v dívčím fotbale. Turnaj se konal pod širým nebem na umělé trávě s krásným výhledem na pražské Hradčany. Dívky, které se turnaje účastnily, byly většinou úplné začátečnice, avšak svojí bojovností a odvahou by mohly směle konkurovat fotbalistkám týmu A FK Dukla Praha ženy.

Další stránky
123456>>

Aktuálně z kategorie

U11: Měsíční plán kategorie U11 (2007)