PORTRÉTY Z JULISKYRadek Havala

FK DUKLA

Přípravná utkání mládeže o víkendu 18. - 19. února 2017

čtvrtek 16. 2. 2017 | Redakce

logo O víkendu vstoupí starší a mladší dorostenci do turnajového klání v Las Vegas. Tým mladšího dorostu složený z hráčů kategorie U17 a U16 čeká utkání s Karvinou. Starší žáci jedou do Pardubic.

U16: Před začátkem turnaje jsme sehráli přípravné utkání s University of Nevada

čtvrtek 16. 2. 2017 | Redakce

logo Na skvělém trávníku jsme odehráli dobré utkání, ve kterém jsme herní převahu dokázali zužitkovat i střelecky.

U19: Poslední utkání před odletem do Las Vegas jsme zvládli herně velmi dobře

úterý 14. 2. 2017 | Redakce

logo Ještě než hráči U19 odletěli na mezinárodní turnaj do Las Vegas, odehráli zápas s týmem Benešova. Po vyrovnaném poločase, kdy oba celky vstřelily po jedné brance, zvítězil Benešov, díky dvěma brankám z druhého poločasu, 3:2.

Přípravka se zúčastnila E.ON Beach Junior Cupu U9

pondělí 13. 2. 2017 | Redakce

logo V neděli 12. února se účastnil tým Dukly Praha pražské kvalifikace E.ON Beach Junior Cupu pro kategorie U9. Pražské kvalifikace se účastnila dále družstva SK Bosnia Online EU Teplice, AFK Union Žižkov, FK Baník Sokolov, SC Xaverov, Slovan Bohnice, FK Týnec n. S. a Slavoj Vyšehrad.

Dukla míří do Las Vegas

pondělí 13. 2. 2017 | Redakce

logo V pondělí odcestovala trojice týmů FK Dukla Praha do Las Vegas. Zde se dorostenci U19 a U16 a dorostenky WU18 účastní turnaje Mayor´s Cup International Showcase.

Mladší dorost U17 poměřil síly s Akademií Ference Puschase

pátek 10. 2. 2017 | Redakce

logo Ve čtvrtek 9. února v pravé poledne odehráli hráči mladšího dorostu utkání proti týmu Akademie Ference Puschase.

Další stránky
123456>>

WU18: Slovácko nám na cestu do Vegas přibalilo 11 branek

neděle 12. 2. 2017 | Redakce

logo Dva dny před odletem si dorostenky zajely vlakem na Moravu, konkrétně na Slovácko. Na místním Širůchu nás čekal domácí tým, momentálně druhý tým tabulky.

WU18: Dorostenky letí za velkou louži

sobota 11. 2. 2017 | Redakce

logo V pondělí ráno letí dorostenky z Mnichova do Las Vegas na mezinárodní turnaj Las Vegas Mayor´s Cup International Tournament. Turnaje se zúčastní ve všech věkových kategoriích něco málo přes 500 týmů.

WU9: Mladší přípravka dívek odehrála tento víkend dva fotbalové turnaje

čtvrtek 9. 2. 2017 | Redakce

logo V sobotu 4.2.2017 se v areálu Braník Hamr konal turnaj pro kluky 2010 a mladší, kterého se zúčastnily i naše nejmladší baletky. V neděli pak hrály starší holky týmu ve Zbuzanech.

WU13: 1.ročník Dukla cupu za námi

úterý 7. 2. 2017 | Redakce

logo V sobotu se na Julisce uskutečnil za účasti Sparty, Plzně, Liberce, Braníku a domácích holek Dukly turnaj mladších žákyň. Vzhledem k předpovědi počasí, která nebyla zrovna příznivá, se turnaj nakonec odehrál v docela solidních podmínkách.

WU18: Plzeň nakonec bere všechny tři body

neděle 5. 2. 2017 | Redakce

logo Týmy Slovácka a Hradce začaly jarní část o hodinku a půl dříve než Plzeň s Duklou. Čtyři týmy vstoupily velmi brzo do jarní části soutěže.

WU18: Dobrý výkon proti ženám Zlíchova

pátek 3. 2. 2017 | Redakce

logo Místo pátečního tréninku jsme sehrály poslední přípravné utkání před startem 1.ligy dorostenek. Hned v neděli nás čeká předehrávka v Plzni

Další stránky