PORTRÉTY Z JULISKYŠtěpán Koreš

FK DUKLA

7. ročník "Duklakempů" již odstartoval

pondělí 3. 7. 2017 | Redakce

logo V neděli 2.7.2017 jsme opět v Chotýšanech – Resortu Green Valley zahájili I. turnus našich kempů. Již 7. ročník přivítá o letošních prázdninách 368 dětí nejen z České Republiky.

U11 Scharr Nations Cup 2017

čtvrtek 29. 6. 2017 | Redakce

logo Týden po úspěšně zvládnutém turnaji v Hannoveru odjížděla druhá polovinou kádru starší přípravky U11 plna očekávání na další turnaj, tentokrát do Stuttgartu. Turnaj byl opět skvěle obsazen týmy jako Juventus Turín, PAOK Soluň, Rapid Vídeň, FC Dallas, Royal Antverpy, Bate Borisov, FC Ingolstadt, SC Freiburg, St.Gallen, Racing Štrasburk, Lech Poznaň, 1.FC Norimberk a další.

Javier Neruda se podívá s reprezentací do Číny

pondělí 26. 6. 2017 | Redakce

logo Mezinárodní turnaj v Číně pro národní týmy kategorie U16 se uskuteční v první polovině července. Trenér Václav Kotal na něj nominoval dvaadvacet hráčů, mezi kterými je i náš hráč Javier Neruda.

U11 Scharp Nations Cup 2017

středa 21. 6. 2017 | Redakce

logo Šestý ročník mezinárodního turnaje pro kategorii do 11 let se uskuteční o víkendu 24. - 25. června 2017 ve Stuttgartu.

Mladší žáci U13 se loučili se sezonou

úterý 20. 6. 2017 | Redakce

logo Rozlučku jsme stejně jako v zimě rozdělili na dva dny. První den se odehrálo dlouho očekávané utkání Kluci vs. Rodiče. Zápas to byl vyrovnaný, a i když se kluci snažili a předvedli krásné akce a góly, na vítězství jim to nestačilo. Zkušenosti jsou prostě zkušenosti.

Starší přípravka U10 reprezentovala na Raddatz Immobilien Cupu

úterý 20. 6. 2017 | Redakce

logo Na kvalitně obsazeném turnaji v Hannoveru kluci odehráli ve dvou dnech 12 utkání, s bilancí 3 vítězství, 6 remíz, 3 proher. Bohužel v turnajové matematice to znamenalo hrát o konečné umístění až v bronzové skupině.

Další stránky
123456>>

První zápas dorostenek přinesl dvanáct branek

čtvrtek 20. 7. 2017 | Redakce

logo Dorostenky po týdnu přípravy změřily síly s týmem 3. polské ligy. Utkání se sehrálo na Julisce ve středu v podvečer.

Starší žákyně se rozloučily turnajem v Klagenfurtu

úterý 27. 6. 2017 | Redakce

logo Ve čtvrtek v 10 hodin se na Julisce sešlo 18 děvčat, které vyrazily na United World Games do rakouského Klagenfurtu am Wörthersee. Na třídenním turnaji bylo v plánu 5 utkání ve skupině a první dva týmy se měly utkat ve finálovém klání na hlavním stadionu.

WU11: Konec dobrý, všechno dobré

úterý 27. 6. 2017 | Redakce

logo „Na konci každé cesty začíná další“, tak to řekl Kokorin a platí to i ve fotbalovém prostředí na Dukle. Sezona je u konce a nová začíná již v srpnu. Hráčky ročníku 2006 a 2007 spolu strávily krásný rok ve starší přípravce a příští rok je opět čekají nové party, nový kamarádi a nové výzvy.

WU9: Nejmenší fotbalistky Dukly hned ve dvou finále

pondělí 12. 6. 2017 | Redakce

logo 11. červen byl pro malé fotbalistky z Dukly svátkem fotbalu. Hned ráno si tým rozdělil dresy a vyrazil do bojů. Žluté dresy si mladší výběr oblékl na finálový turnaj minicupu. Vínové dresy dnes na sobě měly ty nejzkušenější hráčky mladší přípravky, které v Hlinsku spolu se svými staršími kamarádkami nastoupily do finálového turnaje starších přípravek.

WU9: Zápas a trénink v jednom

středa 7. 6. 2017 | Redakce

logo V neděli 4. 6. pro naše Baletky pokračovala liga dalším utkáním na Julisce, tentokrát proti klukům z Hájí. Opět jsme předvedli velmi pěkné fotbalové akce a naše hra zaslouží velkou pochvalu. Do utkání se zapojily hráčky, které tak často nenastupují a obstály na výbornou.

Starší žákyně podaly dobrý výkon na závěr sezóny

úterý 6. 6. 2017 | Redakce

logo Tento víkend odehrály starší žákyně poslední utkání obou mistrovských soutěžích. V sobotu se žákyně utkaly v rámci 1. ligy v Nuslích s Plzní. Hned v neděli bylo k vidění, opět v Nuslích, utkání 2. ligy starších žákyň s FA Praha.

Další stránky
123456>>