PORTRÉTY Z JULISKYDominik Preisler

FK DUKLA

U14: Na severu Čech vítězně s Varnsdorfem

úterý 28. 3. 2017 | Redakce

logo V utkání s Varnsdorfem naši hráči dominovali a zaslouženě zvítězili 8:1. Po dvou brankách se prosadili Atsuta, Štěpán a Rada, po jedné Dragošek a Fojt.

U15: Ve Varnsdorfu jsme potvrdili dobrý výkon z prvních dvou mistrovských utkání

úterý 28. 3. 2017 | Redakce

logo Po dlouhé cestě autobusem do nejsevernějšího výběžku naší země jsme odehráli herně velice dobré utkání, které jsme zaslouženě dovedli do vysokého vítězství. Po celou dobu hry jsme to byli my, kdo kontroloval míč a dokázali jsme se prosazovat i střelecky.

Starší dorostenci podlehli Bohemians Praha 1905

úterý 28. 3. 2017 | Redakce

logo O sobotním odpoledni přivítali starší dorostenci na domácím hřišti hráče Bohemians Praha 1905. V utkání byla vidět spousta hezký útočných akcí, bohužel góly padaly jen z kopaček hostí.

U16: První soutěžní vítězství s čistým kontem bylo zasloužené, nerodilo se však lehce

úterý 28. 3. 2017 | Redakce

logo V prvním letošním pražském derby jsme porazili Meteor. Po jednobrankovém poločasovém vedení jsme druhý poločas přidali další tři branky a zaslouženě zvítězili.

Mladší dorost U17 otevřel jaro vysokou výhrou

úterý 28. 3. 2017 | Redakce

logo Opětovný vstup do soutěže se dorostencům povedl. Už v prvním poločase bylo téměř rozhodnuto, když na tabuli svítilo poločasové skóre 5:0. Polevení ve druhém poločase zapříčinilo soupeřovo korigování na závěrečných 6:1 pro Duklu.

Program mládežnických družstev DUKLY - 25.- 26.3.2017

čtvrtek 23. 3. 2017 | Redakce

logo Mistrovské soutěže mládeže jsou již v plněm proudu. Kromě ligových celků zasáhne do boje o mistrovské body také dorost U 18 v Pražském přeboru.

Další stránky
123456>>

WU15: Žákyně porazily Liberec

pondělí 27. 3. 2017 | Redakce

logo V neděli 26.3.2017 zajížděly žákyně k druhému jarnímu mistrovskému utkání do Liberce. Posun času naštěstí nikoho nevykolejil a sešli se zde všichni, aby se utkání mohlo odehrát.

WU11: Baletky sehrály utkání na Julisce

pondělí 27. 3. 2017 | Redakce

logo V sobotu podvečer se na Julisce sešlo hned několik týmů. Z mládežnických celků Dukly starší přípravka dívek WU11 a klučičí U10. Soupeři jim byli starší přípravky Ruzyně a Aritmy.

WU15: Žákyně odehrály zápas dvou poločasů

středa 22. 3. 2017 | Redakce

logo Do jarní části sezóny vstoupily starší žákyně zápasem s Pardubicemi. Utkání se odehrálo při nedělním odpoledni na umělé trávě na Julisce.

WU18: Domácí prohra s Pardubicemi

neděle 19. 3. 2017 | Redakce

logo Za vytrvalého deště jsme sehráli utkání na Julisce proti týmu z Pardubic.

WU18: Dobrý start do nadstavby

neděle 12. 3. 2017 | Redakce

logo Boje o sestup v dorostenecké lize začaly v neděli od 14:30 mezi Hradcem a Pardubicemi. Domácí Dukla hostila od 16:00 Zbrojovku Brno.

WU18: Prohra v Rakovníku

sobota 11. 3. 2017 | Redakce

logo V pátek 10.3.2017 v podvečerních hodinách naše juniorka sehrála přátelské utkání proti Rakovníku.

Další stránky
123456>>