U14: V pěkném utkání jsme prohráli s týmem Vyšehradu

logo .

U16: V utkání s Třebeší jsme jednoznačně zvítězili

neděle 20. 5. 2018 | Redakce

logo Po celou dobu hry jsme to byli my, kdo udával tempo a dokázali jsme se prosazovat i střelecky. V obou poločasech jsme vstřelili po pěti gólech. Třebeští hrozili zejména z rychlých protiútoků, z nichž v závěru vytěžili jednu branku a duel tak nakonec skončil v poměru 10:1.

U17: Vysoké vítězství na půdě Olympie Hradec Králové

pátek 18. 5. 2018 | Redakce

logo V Hradci Králové jsme naplno bodovali a odvezli si vysoké vítězství.

Program mistrovských utkání mládežnických družstev DUKLY - 17.- 20.5.2018

čtvrtek 17. 5. 2018 | Redakce

logo Program mistrovských utkání mládeže DUKLY začíná již dnes zápasy mladších přípravek s Viktorií Žižkov, ostatní družstva sehrají svá utkání o víkendu.

U16: Vítězství v deseti hráčích prokázalo sílu týmu

středa 16. 5. 2018 | Redakce

logo V úvodu utkání silný tým z Admiry vysokým presinkem a důrazem vytvořil tlak, z kterého přišel i gól a vyloučení jednoho z našich hráčů. Poté jsme přestavěli pozice na hřišti a do poločasu srovnali na 1:1. Ve druhé půli se kluci ještě více semkli a zlepšenou kombinační hrou dovedli utkání do vítězství.

Další stránky
123456>>

WU11: Úspěšná nadstavba dívčích přípravek

neděle 13. 5. 2018 | Redakce

logo Fotbalistky starší přípravky Dukly odehrály během květnových svátků nadstavbovou část své dívčí soutěže. Po základní části došlo k přeskládání herních skupin a Dukla díky těžkému podzimnímu losu spadla v nadstavbě do 3. skupiny, kterou s velkou převahou ovládla.

WU18: Dorostenky vítězkami poháru

středa 2. 5. 2018 | Redakce

logo Podruhé za sebou byly ve finále poháru, ale na prvenství si dorostenky sáhly až včera proti Hradci Králové.

WU13: Slabý výkon v Teplicích

úterý 24. 4. 2018 | Redakce

logo Mladším a starším žákyním začala nadstavba, přesněji pro oba dva týmy to znamenal výjezd do Teplic. Mladším se utkání nepovedlo zlomit a za slunečného počasí zaslouženě prohrály se svými soupeřkami 2:5.

WU15: Starší žákyně v Teplicích bez bodu

logo V neděli 22.4.2018 bylo na programu první kolo nadstavbové části 1. ligy starších žákyň. Bohužel holky z Dukly na půdě Teplic za teplého počasí nebodovaly.

WU13: Předehrávka proti Spartě

sobota 14. 4. 2018 | Redakce

logo V pátek 13. se na Julisce místo tréninku mladších žákyň odehrálo utkání 1. ligy mezi domácíma baletkami a pražskou Spartou. Smůla? Maximálně na deštivé počasí, oba týmy si zahrály a náš žlutý balet rozhodně nezklamal.

WU13: Dukla nestačila na Hradec

úterý 10. 4. 2018 | Redakce

logo Mladší žákyně odehrály další utkání v první lize proti Hradci Králové, kdy na hřišti Nového Hradci nestačily na domácí hráčky a podlehly vysoko 8:0.