Podzim jsme zakončili prohrou s Vyškovem

(2:0)

16. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 2023/24

Stejskal – F. Štěpánek (80. Lahodný), Musa, Ab. Sylla – Ilko, Eneme, Mafwenta, Souaré – Kanakimana (88. Coulibaly), Metsoko (83. Vintr), Bayo (80. Diallo).

Šťovíček – Vondrášek (46. Ullman), Holiš, Peterka, Ludvíček (78. M. Červenka) – Douděra, J. Jeřábek, Barac (46. Hudec), Moulis (46. Buchvaldek) – Špatenka (71. Zeronik), Matějka.

• Branky: 25. Bayo, 39. F. Štěpánek, ŽK: 8. Eneme, 36. Ilko, 86. Musa – 15. Peterka, Rozhodčí: Všetečka – Hrabovský, Hádek, Střely na bránu: 5:5, Střely mimo: 9:5, Rohy: 3:5.
  • Diváci: 1211
Šestnácté kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY proti sobě postavilo dva nejvýše postavené celky. Domácím vyšel úvodní poločas. Nejprve se po rohovém kopu prosadil Bayo, o pár minut později přidal další branku Štěpánek. Dukla tak podlehla Vyškovu 2:0.

Petr Rada (FK Dukla Praha): Z dnešní prohry jsem samozřejmě zklamaný. Do utkání jsme ale nevstoupili špatně, kdy jsme domácí v úvodu nepustili do žádné šance. Dařilo se nám dobře kombinovat a držet míč, ale utkání bohužel rozhodly naše individuální chyby. Do druhého poločasu jsme znovu vstoupili aktivně, ale soupeř stále hrozil z rychlých protiútoků. V závěru měl velkou šanci Buchvaldek, kterého ale domácí gólman dobře vychytal.