Přátelské utkání s Příbramí skončilo remízou

2:2

(2:2)

Přípravné zápasy 2023/24: A tým

Smrkovský – Nsunszu, Fišl, Vokřínek (Šurýn), Alexandr, Dudl (Petrák), Krch (Krameš), Vott (Procházka), Wágner (Nkwinga), Štěpánek, Jandera

1. poločas: Spilka - Ullman, Hašek, Peterka, Jelínek, Šebrle, Jeřábek, Kozel, Čunta, Zeronik, Matějka

2. poločas: Štefan - Vondrášek, Krejčí, Hašek, Ludvíček, Barac, Buchvaldek, Hudec, Hrubeš, Lehký, Špatenka

• Branky: 1. Štěpánek, 19. Vott - 25. Čunta, 43. Zeronik.
Dukla Praha remizovala v přípravě před nadcházejícím ročníkem FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY s Příbramí. Náš druholigový konkurent zápas hostil na jednom ze svých tréninkových hřišť. Úvod zápasu patřil domácím, už v 1. minutě se prosadil Štěpánek. Na dvougólový rozdíl zvýšil v 19. minutě Vott. Dukla svůj herní projev ale následně zlepšila a do konce první půle se jí podařilo stav utkání srovnat. Nejprve se ve 25. minutě trefil Čunta a ve 43. minutě Zeronik. Přátelák v Příbrami tak skončil nerozhodně 2:2.