PORTRÉTY Z JULISKYJaroslav Hynek
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
19.3.2018, 19:57   |    Reagovat  
 
 
sigma je zatim stinem podzimniho valce. nam se darilo na podzim s velkym stestim vitezit. pokud kluci budou jezdit a bojovat, tak muzeme vyhrat! muj ti je 3:1
 
 
wrip
 
wrip
19.3.2018, 19:25   |    Reagovat  
 
 
Reakce na sixtyfive: Pyrrhovo vítězství. Důležité 3body,...
Můžu podepsat.
Kluci vyhráli. Náznaky čehosi tam byly. Minimálně alespoň to, že byly konečně nějaké ty střely na bránu, a šancí víc než za poslední tři zápasy dohromady. Pozor ale, soupeřem byl, dle postavení v tabulce, "nějaký" Baník. S ním se snad srovnávat nechceme. I když, podle dosud předvedeného, musíme. Proč ale ten hráč (Schranz?) před střelou Marka Hlinky nadskakoval? To mělo do obranného zákroku sakra daleko. Nebát se, nemuselo se potom řešit jestli někdo byl nebo nebyl v ofsajdu, jestli Radičovi clonil nebo ne. A Páník by měl klidnou noc.
Ale tři body jsou tři body. Obávám se však, že potvrdit je se Sigmou bude hóóóóódně těžké. Na druhou stranu bych rád věřil, že splnitelné. Věřit ale neznamená, že se neobávám další bezbodové série. A tu jiskřičku naděje nikde nevidím.
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
19.3.2018, 16:47   |    Reagovat  
 
 
a to ja si zase myslim, ze tojako odrazovy mustek brat muzeme a musime. predevsim, ikdyz s problemama, jsme to ubranili a konecne dotahli zapas ke 3 bodum. jedno takove zvladnute utkani umi udelat zazrak. lepsi se stav marodu a obecne hur, nez bylo, uz byt nemuze. ke zmene na trenerskem postu nejspis nedojde - nesouhlasim, ale berme to jak je. tech moznosti (a vice nez vhodnych) bylo nekolik. takze se snazme vytriskat maximum s tim, co mame. progres tymu se bude resit po sezone - alespon v to doufejme.
DUKLA FOREVER!!!
 
 
sixtyfive
 
sixtyfive
19.3.2018, 16:06   |    Reagovat  
 
 
Pyrrhovo vítězství. Důležité 3body, to ano, ale co dál. Těsné vítězství s tragicky posledním Baníkem, který měl v nohách středeční pohárové utkání, nemůžeme brát jako odrazový můstek. Hynek tím pádem zůstává a s ním i nudná, bezkoncepční a body nepřinášející hra. Další milník tedy přijde před nebo po utkáním se Slováckem, ale to už může být pozdě na jakoukoliv změnu. Doufat na formu sehrané trojice hráčů Hanousek, Nestor a Tetour po vyléčení zranění nelze spoléhat, stejně tak jako na poslední zápas s Plzní – jako že je lepší jezdit do Prahy než na Moravu?
I když se Dukla udrží, neřeší to otázku progrese týmu. To musí přijít jiný trenér a zkusit změnu. Když ne hráčů, tak stylu, rozestavení, nasazení, autority. Toho Hynek není schopen. A je jen škoda, že tuto šanci nedostal nový trenér už teď (nebo před Ostravou) a příprava na novou sezonu nezačala vlastně už o této repre pauze.
 
 
Kolomajzna
 
Kolomajzna
19.3.2018, 14:02   |    Reagovat  
 
 
Reakce na Čany: Myslis ze nekoho tesi,ze prohravame? :|...
I takovi exoti se tu bohužel najdou...
 
 
kouk
 
kouk
19.3.2018, 13:41   |    Reagovat  
 
 
Reakce na Maxíček: Mrzí vás někoho,že jsme vyhráli a nem...
Smysl tohoto příspěvku mi nějak uniká...
 
 
krnovjan
 
krnovjan
19.3.2018, 12:35   |    Reagovat  
 
 
Druhý poločas byl o poznání živější, obra hry stejný, neuznaný 1. gól jsem neviděl, ale dle komentů chlapů okolo asi ofsajd opravdu byl. Z ničeho, nic jsme po zahraném rohu a obrovské chybě domácích (myslím, že to Fillo podcenil...) dali na 0:2 a začalo peklo. Po několika minutách dali ostravští nejspíše regulérní gól a nervozita byla znát na každé reakci hráčů i diváků...nevím, neviděl jsem tu situaci, byl jsem na opačné straně stadionu, nemohu soudit...poté jsme zbytečně začali ztrácet balóny, paradoxně před jejich prvním gólem jsme šli Holendou do brejku snad 3 na 2 a on ten míč nepochopitelně hrál zpátky a z toho padla branka. Pak při nás stálo štěstí a ten zápas jsme ubránili, zaplať pán Bůh.
Ano, už nastoupil Mára Hanousek, což je pozitivum a přeji mu, ať kolena drží.
Počítají se 3 body a historie se neptá, to je pravda, ale jsem teď mírně schizofrénní. Kdybychom prohráli, nejspíše bychom asi sestoupili, což nechceme, ale ta výhra nejspíše "upevní" pozici netrenéra Hynka a nic se měnit nebude. A to je špatně. Hráli jsme na hřišti posledního týmu a rozdíl mezi oběma celky tam vidět nebyl, bohužel.
Výhra se počítá, ale, nic víc.
 
 
krnovjan
 
krnovjan
19.3.2018, 12:23   |    Reagovat  
 
 
Samotný fotbal byl z počátku opatrný, domácí více drželi míč, což se pochopitelně dalo čekat, ale kromě 2-3 takových polozávarů, se k ničemu moc nedostávali. Nevím, jestli je to dukelská zásluha, anebo jejich nemohoucnost, spíše obojí. Dukla se několikrát bránila jen dlouhými odkopy v posledních okamžicích, stačilo to. Na hrotu zůstaval jen Holenda, Brandner a zmiňovaný Podaný se Schranzem byli více staženi a podporovali brejky, kterých v 1.poločase nebylo zrovna málo. JE jen velká škoda, že alespoň 2 neskončily gólem, šance k tomu určitě byly. Ideální stav po 1.půli měl být 1:3...měli jsme minimálně ty 3 vyložené 100% šance a jen jedna skončila gólem...škoda, mohlo být rozhodnuto dříve...
 
 
krnovjan
 
krnovjan
19.3.2018, 12:17   |    Reagovat  
 
 
Zdarec všem. Konečně jsem trochu rozmrznul a napíšu pár postřehů z ostravské mise.
Co se týče sestavy, došlo konečně k nepatrným úpravám, které jsme spolu s Čanym několikrát řešili a to např. vysunutím Podaného do útoku, resp. do zálohy. Dle potřeby se na těchto pozicích posunoval a rozhodně to nebyl marný krok, zdálo se mi, že ho to více "bavilo" a nemusel se pak vracet do obrany. Místo něj zůstal Miloševič na levém beku, není to můj šálek kávy, ale tentokrát nebyl, tak úplně marný. Ale, pořád mám pocit, že je lehce nahraditelný. S Bezpalcem na stoperu obrana byla jistější, nevím, co je s Jiránkem, ale rozhodně nechyběl. Je pro mě stále zklamáním Schranz, rozhodně to není nebezpečný útočník, nebylo by od věci ho třeba zkusit na stoperu místo Ostojiče, horší určitě nebude. Je vysoký, mohl by být platný. Je mi jasné, že se jedná pouze o povrchní nápad, jen bych to zkusil, třeba příští sezónu, pokud ovšem zůstane:-)
 
 
Já.
 
Já.
19.3.2018, 10:28   |    Reagovat  
 
 
Pepíci, všechno nejlepší. Kde jsou ty časy, když jsem běhal na vesnici za kapelou, která po domech všechny obcházela a zahrála jim k svátku. Ať vám fotbalová Dukla dá dodatečný dárek 30. března.
 
 
Čany
 
Čany
19.3.2018, 10:08   |    Reagovat  
 
 
Reakce na Maxíček: Mrzí vás někoho,že jsme vyhráli a nem...
Myslis ze nekoho tesi,ze prohravame? Smajlík
 
 
Dukla23
 
Dukla23
18.3.2018, 19:13   |    Reagovat  
 
 
Přátelé,ono to půjde,Olomouce se nebojme,nemohlo jim to vydržet celou sezonu Smajlík
a nám tahle výhra hodně pomůže v hlavách Smajlík
Dukla navždy
 
 
martinstep
 
martinstep
18.3.2018, 16:27   |    Reagovat  
 
 
Tak konečně, ale byli to nervy. A jak jsem to viděl, když jsem měl vsazeno Baník - DUKLA 1:2 s kursem 13:1 Smajlík Hráli jsme proti nejslabšímu týmu Het ligy a byli jsme o ten gól lepší, přesto bych to nijak nepčeceňoval, poněvadž situace před dvěma neuznanými góly Baníku (poprávu, jednalo se o ofsajdy Smajlík ) vypovídali o naší obranné hře před pokutovým územím. Jinak Kušnír s Podaným předváděli a hlavně prodávali své zkušenosti a patřili k tomu lepšímu. Přesto si dovolím ještě vyzdvihnout výkon Brandnera, který bojoval, jezdil. Naopak palce dolů bych udělil a to Ostojičovi za výkon v utkání( patřil mezi nejslabší) a pak za neproměněné tutovky Holíka a také již zmiňovaného Brandnera. Pozitivum byl také návrat Hanouska. A nakonec si dovolím souhlasit s trenérem Hynkem a to, že posledních 15 minut jsme neřešili herní situace více konstruktivně, mě se zdálo, jako by hráči vsadili stejný tiket jako já Smajlík
A co mě mrzí? že příští 2 zápasy budu mimo hru, ale DUKLA furt
 
 
wrip
 
wrip
18.3.2018, 12:59   |    Reagovat  
 
 
Reakce na Maxíček: Mrzí vás někoho,že jsme vyhráli a nem...
Jirko, polož tuto otázku po Slovácku. Jinak to ale není o chlazení žáhy.
 
 
Jean1
 
Jean1
18.3.2018, 12:20   |    Reagovat  
 
 
Tři body z venku jsou tři body.Ty se cení.Ale co jsem viděl tak výkon mužstva mě niják nepřesvědčil o nějakém zlepšení. Jak se tady v diskuzi uvádí máme velmi těžký los. Vůbec není vyhráno.Nahrát již zmiňovaných 7 bodů bude těžká a lopotná práce. Takže až po 30 kole můžeme třeba i chválit. Teď není co.Musíme počkat. Jak se říká:,,Jedna vlaštovka jaro nedělá" !!
 
 
Maxíček
 
Maxíček
18.3.2018, 11:56   |    Reagovat  
 
 
Mrzí vás někoho,že jsme vyhráli a nemůžete si zchladit žáhu?
 
 
Zdeněk1
 
Zdeněk1
18.3.2018, 11:39   |    Reagovat  
 
 
"Zázrak" na Baníku se nám podařil i když je potřeba přiznat, že jeden gól asi měl být uznán. Historie se na to ale ptát nebude. Baník bych ještě neodepisoval. Tuším příští kolo má Jihlavu (když se chytí, tak...) a bodů je ještě dost. Pozitivní je, že někteří naši "odepisovaní" hráči si ukázali, že to jde. Také Rada chytil myslím gól a je to většinou naše jistota..
My potřebujeme ještě asi 7 bodů a los máme těžký. Každý bod bude dobrý. Sparta se ještě hledá, ale moc se nám tam nedaří. S Olomoucí proto bude potřeba bodovat. Stále je do sestupu namočeno hodně týmů a to je dobře. Body potřebují jak ti nahoře, tak ti dole.
Dum spiro, spero...
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
18.3.2018, 09:37   |    Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Jistě že gól je tehdy když ho sudí uzná....
Ja si take uzivam bezva vikend :D
Myslim, ze tohle vitezstvi je super i proto, ze kluci byli psychicky pod dekou a ubojovane vitezstvi muze hodne pomoci! navic olmik neni v nejake extra forme a rozzhodne nejsme bez sance. kdyz do toho kluci daji vsechno, verim, ze se povede za3 body a to nas vyrazne posune zadoucim smerem. navic snad se lepsi marodi, takze drzme palce!
a KONECNE nam take nahraly ostatni vysledky! zlin je dole, skoda, ze jsme tam nekazali vyhrat.
DUKLA DO TOHO!!
 
 
Herschel88
 
Herschel88
18.3.2018, 08:32   |    Reagovat  
 
 
Tři body jsou zlaté ale nedělejme z komára velblouda.Chazaři jsou tragický a s Barošem nemají šanci se zachránit.Hrát v jednom týmu s tím arogantním blbem musí být o nervy.Ale to je jejich problém...My máme svoje.Na vtipné video od Podanýho se rád podívám až po sezoně.Pokud to teda ty experti zachrání.
 
 
Já.
 
Já.
18.3.2018, 07:55   |    Reagovat  
 
 
Můj včerejší fotbalový zachumelený den začal v poledne na UMT Julisky zápasem žen s vysoce favorizovanými Slováckami. 0:2 je příznivý výsledek, protože Duklačky se nedaly a po gólu obdržely vždy smůlovatě ani ne minutu před koncem obou poločasů. Pak tam nastoupili starší dorostenci U18, aby uhostili pražské Tempo 8:0. Koukal jsem na to jedním okem přes okna přilehlé klubovny. Druhým okem jsem sledoval na velké televizi přímý přenos zápasu áčka s Ostravou. Měl jsem, oproti 5ti našim otužilcům ve vítkovické kleci pro hosty, nohy v teple, výhodu opakovaček a domácí občerstvení k tomu. Viděl jsem, že Dukla byla lepší Ostravy a také to, že štěstí přálo připraveným. Po večerním shlédnutí plichty Karviné v Olmiku, se Olomouce, koncem března na Julisce, nebojím. Dnes po desáté zamířím do -4 Celsiů u UMT Julisky znovu na dvojzápas zápas dorostenců U19 a U17 s Teplicemi. Starší „skoropostupově“ vedou svoji tabulku České ligy a Teplice jsou předposlední, mladší jsou třetí a Teplice o 7 míst pod nimi; jsem natěšen na 2 výhry.
P.S.: 2x 3:0 proti o rok mladším béčkům Teplic. U19 prý ale proti Dukle trochu postaršili (nechtějí spadnout). Perličkou je, že čelila 3 penaltám (z toho první jejich vynikající brankář lapil).
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 


Fotogalerie


Partneři klubu