PORTRÉTY Z JULISKYGünter Bittengel
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Herschel88
 
Herschel88
20.5.2018, 13:05   |    Reagovat  
 
 
On si po prohraným zápase gratuluje k záchraně? To je fakt *****! Doufám,že to nový majitel všechno vymete!
 
 
Zdeněk1
 
Zdeněk1
20.5.2018, 12:18   |    Reagovat  
 
 
Penalta proti nám asi "nebyla". Bod by nám slušel. Boleslav bylo mužstvo hrající letos o záchranu a nic moc nepředvedlo. Bohužel i v naší hře toho dost k dokonalosti chybělo. Někteří hráči byli vepředu několikrát volní, ale přihrávky se nedočkali. Naše krátké přihrávky už asi vše nevyřeší...Jak říkají odborníci, zápasy se rozhodují před brankou! Chyby dělali i hráči, od kterých bych to nečekal. Myslím, že byl asi v 90 minutě roh a my si to přihráli nakrátko...Naši fandové byli skvělí a fandili až do konce. Body nebyly, ale záchrana to snad přebila.
Je potřeba hráčům i trenérům za záchranu poděkovat. Bylo to těžké, ale zvládli jsme to. Hodně mj. pomohl Rada i Néstor, škoda že odejde. Nemělo by se něco změnit v tréninkovém procesu? Dělá to Bohemka stejně? Na Plzeň Vávro, na Plzeň ! Smajlík
 
 
Zdeněk1
 
Zdeněk1
20.5.2018, 11:23   |    Reagovat  
 
 
Jak prosté...
Vysoko tenhle titul řadím i proto, že v Čechách jsou kluby s výrazně vyšším rozpočtem, než jaký máme my, i když netvrdím, že my ho máme nízký. Ale ukázalo se, že všechno není o tom, kolik hráčů přijde a jak je platíte, ale o tom chtít maximum. A my maximum chtěli," pokazoval Pavel Vrba na hlavní premisu, která přinesla Plzni pátý titul za posledních osm let.
 
 
Herschel88
 
Herschel88
20.5.2018, 10:14   |    Reagovat  
 
 
Je tohle vůbec možný? Ten by si neškrt ani na vrátnici!
 
 
Herschel88
 
Herschel88
20.5.2018, 10:14   |    Reagovat  
 
 
„Snad jsme záchranou v lize pomohli majiteli k tomu, aby mohl vybrat partnera pro vedení klubu.
 
 
vuvuzela
 
vuvuzela
20.5.2018, 09:37   |    Reagovat  
 
 
 
 
kouk
 
kouk
19.5.2018, 23:11   |    Reagovat  
 
 
Když si odmyslím předvedenou hru a výsledek...já vím...odmýšlím si to úplně nejpodstatnější...tak lze konstatovat jediné...zápas to byl v podstatě o ničem pro obě strany...na druhou stranu buďme rádi jako blechy že už byl naštěstí o ničem...
 
 
Maxíček
 
Maxíček
19.5.2018, 19:22   |    Reagovat  
 
 
A my si to s kamarádama užili-Dukla do toho,i když se nedaří! Smajlík
 
 
krnovjan
 
krnovjan
19.5.2018, 17:56   |    Reagovat  
 
 
Jestli je někdo ochoten platit tento cirkus, tak klobouk dolů, vykopal bych 90% týmu svinským krokem...škoda mého drahocenného času straveného u pc...
 
 
Čany
 
Čany
19.5.2018, 17:55   |    Reagovat  
 
 
Jdu se nekam vyzvracet Smajlík Za tohle nekdo dostava penize?
 
 
Jean1
 
Jean1
19.5.2018, 13:56   |    Reagovat  
 
 
Dnes: 2:3
 
 
Šternberák
 
Šternberák
19.5.2018, 11:59   |    Reagovat  
 
 
Dukla dnes vyhraje. Tipuji 1 : 2, po poločase 1 : 1, 3112 diváků.
 
 
Zdeněk1
 
Zdeněk1
19.5.2018, 11:38   |    Reagovat  
 
 
Tak dnes 1:1.......... Smajlík
 
 
38Tomasta
 
38Tomasta
15.5.2018, 21:49   |    Reagovat  
 
 
Nechapu trenerskej veletah aby se srovnalo posle Jiranka do utoku ,obrance nejpomalesi hrac ligy a jeste doplni utok defen. Bezpalcem.. Smajlík Smajlík
 
 
wrip
 
wrip
15.5.2018, 20:42   |    Reagovat  
 
 
Tak s hodnocením v dnešním Sportu nelze než souhlasit.
Za zmínku stojí šestka fanoušků Dukly uhájená proti osmičce sešívek. Dobrý. A mohlo by to být zápas od zápasu lepší. Hráči tu podporu potřebují.
A k hráčům? Tak Frederik Bilovský ten zápas pojal spíš jako poměření se s krajanem Stochem. Zbytečně vyhledával souboje s ním a čím víc a častěji je prohrával, tím byl zarputilejší. Zbytečně pak trochu "vypadával" ze hry. Smutné je, že nepoměrně starší Stoch byl na tom po celý zápas rychlostně líp a dokázal i tu hru líp číst, čímž byl pro své mužstvo podstatně větším přínosem než Fred pro Duklu.
Brandner. Tak snaha se sice cení, ale ... to nestačí. Nezvládl snad za celý zápas ani jeden souboj tělo na tělo. Vždycky "odletěl" jako míček hozený na zeď. A pro spočítání těch zabrzděných útoků, kdy raději volil přihrávku někomu za sebou, by prsty na rukách nestačily.
Pak v té záloze zůstal akorát tak Mára Hanousek a při vší úctě k němu, to je proti Slávii málo. Proti ní se bez zálohy hrát nedá.
I přes prohru ale bylo vidět, že ta Dukla je nyní jiná, než bývala ještě před pár koly. To to ale trvalo. Tak teď už urvat ještě nějaké body, aby tento ročník nebyla taková ostuda jak se jeví a začít myslet na ten příští.
 
 
Já.
 
Já.
15.5.2018, 15:16   |    Reagovat  
 
 
Na FB se pokusím dát sken zadní stránky posledního Informačního zpravodaje Odboru přátel TJ Dukla Praha, kde je vyfocen a popsán číslovaný, stříbrný, limitovaný, jubilejní odznak k 70. výročí založení klubu. Určen je přednostně pro jeho organizované příznivce.
 
 
Herschel88
 
Herschel88
15.5.2018, 07:58   |    Reagovat  
 
 
Ze současného kádru bych nechal na Julisce jen Bezpalce a Douděru.Už se nemůžu dočkat nového majitele...
 
 
krnovjan
 
krnovjan
15.5.2018, 06:51   |    Reagovat  
 
 
V podstatě v 10.minutě bylo po zápase, velice laciný gól, míč přes celé malé vápno by měl mít nejspíše gólman a ta střela se asi dala chytat, pokud by brankář nestál metr za brankovou čárou...ale, je to v podstatě jedno, kádr je velice podprůměrný a já čekal, že prohrajeme o více, než 2 góly a to Slávka nebyla nic, moc...ale, na nás to stačilo, bohatě...je otřeba nějak "důstojně" dohrát celou sezónu, která byla rozhodně nejhorší od vstupu do ligy a těším se na změny, které příjdou a to doufám, že ne jen v podobě nového majitele, ale hlavně, co do výměny kádru...skoro celého...
 
 
Kolomajzna
 
Kolomajzna
15.5.2018, 00:32   |    Reagovat  
 
 
Utocit s Jirankem. Bezpalcem a Kusnirem ? Co to kur.va je ? Proc tam radeji nedate toho supertalentovanehonegra Dumba ? Uz to chce nekoho, kdo nebude po$ranej udelat zmeny !
 
 
kouk
 
kouk
14.5.2018, 21:53   |    Reagovat  
 
 
Tak určitě by zápasu slušela remíza...jenže k tomu...kromě jiného...se Dukla potřebuje zbavit komplexu z "velkých" českých týmů...pak to půjde a budou nejen remízy...ale i výhry...
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 


Fotogalerie


Partneři klubu