• Fanoušci

• 18.09.2017

Zavoní nám Haná bodově?

Asi málokdo by čekal, že náš první dlouhý, moravský výjezd bude směřovat na hřiště mužstva na průběžně třetím místě prvoligové tabulky. Právě tak tomu ale je: Olomoucká Sigma se po roce vrátila do HET ligy vskutku impozantně, potrápila vicemistra a sebrala body sešívaným obhájcům titulu, a i díky překvapivým výhrám v Mladé Boleslavi a nad Libercem se drží čela ligové tabulky. Po přestřelce v Karviné je navíc na druhém místě i co do vstřelených gólů… Fotbal na Andrově stadionu by tedy měl být pro diváka pohledný. Dukle se navíc proti Hanákům tradičně daří – vždyť čtyřgólová kanonáda Zbyňka Pospěcha patří do výkladní skříně moderní české první ligy! A náš probuzený ostrostřelec Johnny Holenda by proti jejímu napodobení jistě nenamítal. Přidáme-li k tomu to, že hned tři hráče v olomouckém kádru známe i v hezčím, žlutovínovém dresu, jakož i tradiční lákadla podzimní Moravy, vypadá to v sobotu na parádní výlet. Přidáte se?

Výkop zápasu je v sobotu 23. září v 17.00, odjezd z Prahy je ve 12.00 od metra Opatov. Cena dopravy je 400 Kč pro člena a 500 Kč pro nečlena Dukla Klubu. Přihlašovat se můžete všemi standardními cestami – prostřednictvím formuláře, přes fanklubový mail fanklub@fkdukla.cz, nebo na telefonu 775 491 191.

Výbor Dukla Klubu