• WU9

• 29.11.2017

WU9: Přípravka se zúčastnila halového turnaje

.

Dívky Dukly WU9 měly v sobotu 25. 11. příležitost si své fotbalové dovednosti otestovat na turnaji ve Zbraslavské hale. Turnaj byl ryze dívčí, zápasy mezi sebou svedly týmy AC Sparty Praha (týmy Bílá a Rudá), SK Slavia Praha, Brno Horní Heršpice, DFA Liberecko, Placírka Praha, ABC Braník a právě FK Dukla Praha Dívky WU9. Trochu jiný povrch a prostředí byly sice pro naše holky výzvou, ale velmi statečně se s ní popraly a předvedly velmi hezký a bojovný fotbal. Nechyběly pěkné kombinace a samozřejmě také zasloužené góly. To vše vyneslo našim dívkám páté místo, ale zejména cenné zkušenosti a také možnost přiučit se dovednostem, které v některých případech a zápasech byly k vidění. Velké poděkování patří organizátorům, AC Sparta Praha, podařilo se jim opět skloubit kvalitu, příjemné prostředí a dobrou náladu, ke které samozřejmě přidaly i výkony hráček, trenéři svou podporou a fandící rodiče. Tým Dukly WU9 nastoupil v tomto složení: Egyudová, Gajzlerová, Linhartová, Stanislavová, Škorňová, Veselá, Voříšková, Ziková.