• WU15

• 17.05.2016

WU11: V Hrdlořezech proti klukům

V neděli 15. května se naše děvčata ze starší přípravky utkala proti klukům ze Spartaku Hrdlořezy. Velmi skvělý úvod, ale druhá část zápasu se podobala předchozímu utkání, výsledek se zastavil na skóre 17:4, ovšem dovednosti hráček prokázané v zápasech, byly skvělé.

TJ Spartak Hrdlořezy – FK Dukla Praha 17:4

Branky Dukly: Köhlerová 2x, Černá L., Kupková

Sestava Dukla Praha:
Nováková D. – Kolowrat, Štědrá, Dostálová, Černá L., Kupková, Šilhavá, Köhlerová, Sýkorová, Výrutová

Zápas se odehrával v neděli za velmi sychravého počasí, ale hlavně během něho se tou dobou rozehrál v Rusku hokej mezi ČR a Dánskem. Naštěstí návštěvnost to neovlivnilo a kolem hřiště se objevilo plno rodičů. Děvčat se dalo dohromady deset, poté je čekal další náročný zápas.

Ne tak náročný jako ty předchozí, bohužel soupeř střílel z mnoha pozic a i přes skvěle chytající Novákovou se trefili hned několikrát. Podobnost by člověk našel na hře. Nezdá se to, ale děvčata působila proti klukům vyrovnaným dojmem, dokonce ve druhé třetině držela stav na 3:3. Jak už tomu tak bývá, z naší rozehrávky padlo několik branek. Smutnit však nikdo nemusí, holky daly několik pěkných branek, zahrály si, takže pokud nikdo nesledoval hokej, mohl se velmi bavit.

Jednou se po vybojování míče prosadila kapitánka Barča Kupková střelou do odkryté branky, poté dvakrát krásně zakončil Prcek alias Niky Köhlerová a poslední trefu obstarala Léňa Černá, která svou trefu darovala sestře Aničce.

Děvčatům děkujeme za reprezentaci a všichni se společně těšíme na domácí utkání v sobotu 21. května proti Union Žižkov.