• Fanoušci

• 17.05.2016

Výsledky ankety fanoušků Hráč utkání 26. – 29. kola Synot ligy

Hráčem utkání ve 26. kola ve Zlíně a 27. kola v Příbrami jste zvolili Néstora. Proti Olomouci byl nejlépe ohodnocen Ondřej Vrzal a v utkání s Teplicemi ocenění dosáhl střelec jediné branky Tomáš Berger.

VÝSLEDKY 26. KOLA Zlín - Dukla

1. NÉSTOR  ALBIACH ROGER 48 hlasů
2. Jakub Mareš 24 hlasů
3. Ondřej Vrzal  11 hlasů

Výhercem mezi fanoušky se stal Jan Kočí z Prahy, který získává minidres podepsaný hráčem utkání spolu s DVD filmu „Hrdý na svůj klub.“

VÝSLEDKY 27. KOLA Příbram - Dukla

1. NÉSTOR ALBIACH  ROGER 23 hlasů
2. Jakub Mareš 14 hlasů
3. Aldin Čajič  11 hlasů

Výhercem mezi fanoušky se stal Pavel Smetana z Uherského Hradiště, který získává minidres podepsaný hráčem utkání spolu s DVD filmu „Hrdý na svůj klub.“

VÝSLEDKY 28. KOLA Dukla - Olomouc

1. ONDRA VRZAL  32 hlasů
2. Lukáš Štetina  21 hlasů
3. Néstor Albiach Roger 15 hlasů

Výhercem mezi fanoušky se stal Miloš Poláček z Kladna, který vyhrává podepsaný minidres hráčem utkání a voucher v hodnotě 500,- Kč do Café Záhorský.

VÝSLEDKY 29. KOLA Teplice - Dukla

1. TOMÁŠ BERGER  15 hlasů
2. Ondrej Vrzal  13 hlasů
3. Daniel Tetour  11 hlasů

Výhercem mezi fanoušky se stal Jakub Hlavnička z Prahy, který obdrží minidres s podpisem hráče utkání a DVD s filmem „Hrdý na svůj klub.“

Hlasování pro Hráče utkání 30. kola bude ukončeno tento týden. V anketě můžou hlasovat každý bez výjimky. Jak hlasovat a do jakého termínu se dozvíte na klubových stránkách v sekci fanoušci -> fanklub.