PORTRÉTY Z JULISKYJakub Podaný

V reprezentační pauze opět do Německa

3. 10. 2017 | Redakce

V reprezentační pauze opět do NěmeckaBěhem reprezentační pauzy nebude fotbalistům Dukly chybět zápasové vytížení. V sobotu 7. října vyjedou k přátelskému zápasu s FC Erzgebirge Aue, celkem druhé německé Bundesligy.

Výkop zápasu je naplánován na 13.30 hodin, hrát se bude na domácím stadionu Sparkassen-Erzgebirgsstadion s kapacitou 15 690 diváků. Celek ze saského města Aue má slavnou minulost, v padesátých letech minulého století získal třikrát titul mistra NDR, jednou východoněmecký pohár a dostal se do čtvrtfinále Poháru mistrů evropských zemí. Nyní hraje druhou Bundesligu, v tabulce je se 13 body na 9. místě.

Absolvování zápasů s kvalitními zahraničními soupeři může přinést A týmu cenné herní zkušenosti. V první reprezentační pauze této sezony už jsme jeden přípravný zápas s celkem z druhé Bundesligy absolvovali, 1. září jsme v kvalitním utkání remizovali 1:1 s Norimberkem, trenérský štáb hodnotil utkání a jeho přínos velmi pozitivně.

Podle trenéra Jaroslava Hynka by do sobotního přátelského zápasu už mohl zasáhnout zotavující se obránce Mario Holek.

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz
carbounion2sportprogres.cznh-hotelsHET