• U11

• 28.08.2017

U11: Jedenáctka se zúčastnila turnaje v Příbrami

Erik Čala: "O víkendu jsme se účastnili turnaje v Příbrami, kam jsme přihlásily dva týmy. Oba sehrály krásné zápasy a vstřelily hodně gólů. Oba týmy se probojovaly do soubojů o medaile, když se tým "A" utkal s Příbramí v souboji o 3 místo a tým "B" odehrál finále proti Vysočině. V souboji o třetí místo se kluci snažili, a i když to na šance bylo vyrovnané, bohužel se nám nepovedl vstřelit ani jeden gól a kluci tento souboj prohráli. Ve skupině ale vstřelili 30 gólů, což je velmi dobrá vizitka. Ve finále začali kluci výborně, rychle jsme se ujali vedení a hru jsme měli pod kontrolou. Bohužel si v tomto zápase střelec našeho jediného gólu, Martin Mikulík zlomil ruku. Po tomto incidentu, hosté přebrali iniciativu, vyrovnali a utkání se rozhodovalo v penaltách, ve kterých jsme bohužel neuspěli. Nejlepším hráčem turnaje byl zvolen Martin Mikulík, který si pohár bohužel nemohl přebrat osobně. Nejlepším střelcem turnaje se stal taky hráč Dukly, a to Jiří Nedbal. Martinovi po jeho operaci ruky držíme všichni palce, a těšíme se na jeho co nejrychlejší návrat do mezi nás."

Skupina A:

DU 11 "B" - FK Příbram 3:0

DU 11 "B" - Motorlet "A" 5:4

DU 11 "B" - Motorlet Premium 4:1

DU 11 "B" - TJ Blatná 7:0

Skupina B:

DU 11 "A" - Motorlet "B" 6:1

DU 11 "A" - Spartak Příbram 11:0

DU 11 "A" - Tatran Prachatice 12:1

DU 11 "A" - FC Jihlava 1:3

O 3 místo :

DU 11 "A" - FK Příbram 0:3

Finále:

DU 11 "B" - FC Jihlava 1:1 (0:2 p.)