PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Kotek

U A týmu žen skončili trenéři

10. 11. 2017 | Redakce

U A týmu žen skončili trenéřiPo posledním utkání podzimní části 1. ligy žen odvolal manažer ženského fotbalu Ondřej Havlas hlavního trenéra žen Jana Vetyšku. Asistent Jan Mikl působení u týmu také ukončil.

Jan Vetyška působil na Dukle od ledna 2013, kdy se týmu ujal po odchodu Jana Podoláka. S týmem postupně koncepčně pracoval, se stabilním kádrem se postupně propracovával výše a výše. Odvedená práce byla odměněna postupem do nejvyšší soutěže, a to 1. ligy žen. Od sezóny 2015/2016 hrál tým pod taktovkou Jana Vetyšky a Jana Mikla důstojnou roli v první lize a dlouhodobě se zde drží. Do týmu byly postupně zapracovávány nové posily i hráčky z kategorie dorostenek. Po pěti letech nastal čas na změnu a nový impulz pro tým.

Janu Vetyškovi jménem klubu velice děkujeme za spolupráci, obětovaný čas a úsilí v neustálém posouvání celého dívčího úseku a především prvního týmu žen. Velký dík patří samozřejmě i Janu Miklovi, který byl Honzovou pravou rukou od léta 2013. I on obětoval Dukle mnoho času a úsilí. Honzové, díky za vše ať se vám daří.

Ženský A tým v dočasně povede Ondřej Havlas, než se vybere vhodný kandidát na post hlavního trenéra žen.

P Tým Tým Z S B
5. FC Viktoria Plzeň 8 10:20 7
6. FK Dukla Praha 9 4:41 7
7. Lokomotiva Brno H. H. 9 11:39 6