• A-tým

• 26.11.2015

Poslední utkání tohoto roku sehrajeme s Teplicemi

Předposlední utkání podzimní části sezóny a zároveň poslední domácí utkání tohoto roku. Dukla se v 15. kole utká o body s týmem Teplic. Zápas začíná v pátek 27. listopadu od 18 hodin na stadionu Juliska.

Teplice získaly v dosavadních čtrnácti kolech 18 bodů za 5 výher, 3 remízy a 6 proher při skóre 23:22.

V minulém kole hostily Jablonec. Ze vzájemného střetnutí si stejně jako Dukla odnesly pouhý bod za remízu 2:2.

Poslední vzájemné utkání Dukly s Teplicemi se hrálo téměř přesně před půl rokem a Dukla zvítězila vysoko 5:1. Dvakrát se prosadil Tomáš Přikryl a po jedné brance přidal Tomáš Berger, Aldin Čajič a Roman Polom.

Bilance vzájemných zápasů je vyrovnaná. Dukla i Teplice brali po třech bodech celkem 3 krát a dvakrát po bodu.
Nicméně Dukla si tyto výhry připsala v posledních třech domácích zápasech, a to při skóre 12:2.

Jak vidí našeho pátečního soupeře trenér Kozel? „Na Teplicích se ukazuje rukopis trenéra Vavrušky, který vyznává ofenzivní fotbal. Jejich styl hry je podobný tomu, co hrála Příbram, když ji trénoval. To znamená snaha o rychlý přechod do útoku a zapojení většího počtu hráčů do ofenzivní fáze. Díky tomu je hřiště více otevřené. Nesmíme chybovat v přechodu do útoku, protože pak budeme soupeři nahrávat na to, co chce hrát. Naopak pokud to budeme řešit lépe, bude prostor se dostat do koncovky.“

Jak dopadne deváté vzájemné střetnutí? To uvidíme v pátek 27. listopadu od 18 hodin na stadionu Juliska. Lístky můžete koupit ZDE a nebo v den utkání na pokladně stadionu.

A nezapomeňte, kdo si nechá namalovat knír, může se po skončení utkání vyfotit s celým A týmem!