• Klub

• 15.05.2016

Novým trenérem v Dukle bude Jaroslav Šilhavý

Nástupcem trenéra Luboše Kozla bude Jaroslav Šilhavý. Majitel klubu pan Ing. Petr Paukner to uvedl na tiskové konferenci po utkání s 1. FC Slovácko. „V pátek jsme se dohodli s novým trenérem, kterým bude Jaroslav Šilhavý. Smlouva by měla být podepsána v úterý, na to bude svolaná tisková konference,“ uvedl Paukner.

Jaroslav Šilhavý začínal na postu hlavního trenéra na Kladně. Největší část své kariéry ovšem strávil v Liberci, kde odtrénoval tři sezony. Se Slovanem Liberec se stal v ročníku 2011/2012 mistrem ligy! K poslednímu angažmá odešel do nedalekého Jablonce, kde byl vystřídán současným trenérem v prosinci loňského roku.

„Myslím si, že se jedná o trenéra, který je zkušený, který má za sebou úspěchy, zejména v Liberci. Doufám, že naváže na vysokou laťku, kterou tu Luboš Kozel zanechal. Přál bych si, aby byl ještě úspěšnější a dovedl Duklu ještě do vyšších pater tabulky,“ dodal Paukner.