• A-tým

• 01.02.2017

Na úvod soustředění sehrajeme utkání proti Vardaru Skopje

Prvním soupeřem, který náš tým prověří během pobytu v Turecku, bude makedonský Vardar Skopje.

Náš čtvrteční soupeř je aktuálním lídrem makedonské nejvyšší soutěže, kterou vede se čtyřbodovým náskokem, což není velké překvapení, neboť Vardar je v posledních letech hegemonem tamní ligy. Z posledních pěti ročníků ovládl 4 z nich. Pouze v roce 2014 před sebe pustil městského rivala Rabotnički Skopje.

Mezi opory týmu, který své domácí zápasy hraje na stadionu Filipa II. Makedonského s kapacitou 36 400 diváků, se řadí černohorský střelec Damir Kojasevic, brazilský záložník Juan Felipe nebo zkušený čtyřiatřicetiletý kapitán Boban Grncarov.

K nadcházejícímu zápasu se vyjádřil trenér Jaroslav Hynek „Od zápasu proti Vardaru čekám, že se na naší straně daleko více projeví kompaktnost, a hráči o sobě budou trochu více vědět. Chceme sestavu a hru směřovat více k tomu, jak by měla vypadat na začátku soutěže, i když samozřejmě ne zcela stoprocentně. Také budeme chtít, aby se věci, které děláme v tréninku, promítly minimálně z 80 % v naší hře.“

Utkání je na programu ve čtvrtek 2. února od 16:30 místního času (14:30 SEČ) na hřišti fotbalového centra IC Santai.

Stream budete jako vždy moci sledovat zde.