• Klub

• 02.11.2017

Na Karvinou za fotbalem i dobrým jídlem

Fotbal a jídlo patří bezpochyby mezi nejlepší věci v životě. A podle pozápasových dotazníků spokojenosti s tímto tvrzením souhlasí také velká část vás, fanoušků Dukly. Na základě ohlasů, které hodnotili asijské občerstvení na zápase se Slováckem velmi kladně, se klub rozhodl ve spolupráci s restaurací ChopstiX pokračovat. Jejich stánek tak budete moci na horní části tribuny nalézt i při utkání s Karvinou a doufáme, že i v dalších domácích zápasech.

Tradiční fotbalové občerstvení – klobása a pivo – z Julisky samozřejmě nemizí. Snažíme se ale vyhovět i návštěvníkům, kteří rádi zkusí exotičntější variantu nebo si chtějí zpestřit jídelníček. Vietnamská kuchyně navíc v poslední době nabývá na oblibě, kromě smaženého jídla totiž nabízí i zdravější varianty pokrmů s velkým podílem zeleniny.

Vyzkoušíte v sobotu jarní závity, čerstvé letní závitky nebo kuřecí a vepřové maso na špejli?