• U16

• 21.06.2016

Mladší dorost U16 na All Stars Cupu 2016

O prodlouženém víkendu 17. - 19. června se v pražském Edenu uskutečnil 8. ročník mezinárodního turnaje ALL STARS CUP. Ve třech dnech se na hřištích areálu SK Slavie Praha představila mužstva U16 z Čech i zahraničí.

Po boku dalších čtyř českých týmů, SK Slavia Praha, Bohemians Praha 1905, FC Zbrojovka Brno a FC Viktoria Plzeň, se na hřištích v okolí Edenu představilo mužstvo Dukly ročníku 2000 vedené trenérem Richardem Polákem. Kromě již zmíněných českých konkurentů, se turnaje zúčastnili i zástupci významných klubů nejen z Evropy. K vidění byly mládežnické týmy FC Porto, Interu Milán, mexického Chivas Guadalajara, AS Trečína nebo FC Dinama Minsk.

Každý tým odehrál bez ohledu na výsledky devět zápasů rovnoměrně rozložených do tří hracích dnů. Dukla v nich potkala týmy Zagloebie Lubin, Bohemians, Inter Milán, CD Chivas Guadalajara, Slavia Praha, FC Midtjylland, Viktorie Plzeň, AS Trenčín a FC Nitra.

Konečné pořadí

1. SK Slavia Praha
  2. FK Altinordu Izmir
  3. FC Porto
  4. FC Midtjylland
  5. CD Chivas Guadalajara
  6. Inter Milán
  7. Bohemians Praha 1905
  8. FK Čukaričky Bělehrad
  9. Zaglebie Lubin
  10. FC Viktoria Plzeň
  11. FC Dinamo Minsk
  12. FC Zbrojovka Brno
  13. FC Nitra
  14. FK Dukla Praha
  15. ETO FC Györ
  16. AS Trenčín

Trenér Richard Polák: „Jsme rádi, že jsme se mohli tak krásného turnaje zúčastnit. Kluci si mohli ověřit, jak na tom jsou ve srovnání se svými vrstevníky z ostatních zemí. Až na jediné utkání (FC Midtjylland) jsme byli vždy herně vyrovnaným partnerem a hrdě jsme reprezentovali náš klub.“