• Klub

• 21.09.2017

Ligové kluby si pro fanoušky přichystaly Víkend otců

Pokud tátové a rodiny s dětmi touží po víkendu se zábavou korunovanou fotbalem, nastal jejich čas. Kluby HET ligy a Fortuna národní ligy si pro tuto skupinu fotbalových fanoušků připravily speciální aranžmá v podobě Víkendu otců. Tradiční projekt Ligové fotbalové asociace a profesionálních klubů se koná již tento víkend a stejně tak tomu bude i v jarní části sezóny.

„Kluby a Ligová fotbalová asociace dlouhodobě podporují návštěvy rodin s dětmi na ligových stadionech a jsem rád, že tomu tak bude i v aktuální sezoně,“ prozradil Dušan Svoboda, předseda Ligové fotbalové asociace.

I v této sezóně se zvláštní péče v rámci jednotlivých duelů dvou nejvyšších soutěží dočkají otcové se svými potomky a celé rodiny. Jedno ligové kolo v podzimní a jedno v jarní části sezóny bude věnováno právě otcům s dětmi. Dočkají se speciálního programu, který pro všechny domácí kluby HET ligy a Fortuna národní ligy připraví.

„Je to společný projekt všech profesionálních klubů a my věříme, že se povede tak, jak tomu bylo v minulosti, kdy jsme měli Víkend otců velmi pozitivní ohlasy,“ řekl Daniel Hajný, ředitel komunikace profesionálních soutěží.

Víkend otců se v této sezóně bude konat hned dvakrát. V osmém kole HET ligy a devátém kole Fortuna národní ligy. Na jaře pak ve 26. kole HET ligy a 25. kole Fortuna národní ligy.

Na co všechno se mohou návštěvníci tohoto fotbalového víkendu těšit? Na vybraných stadionech je to zvýhodněné vstupné pro rodiny s dětmi, doprovodný program v podobě dětských atrakcí, řadu soutěží včetně velké ligové soutěže s hlavní cenou o víkendový pobyt v hodnotě deset tisíc korun. Veškeré informace o Víkendu otců naleznete na hetliga.czfnliga.cz či na webech jednotlivých klubů.