• Fanoušci

• 05.09.2016

Když na houby, tak do Jablonce!

Léto se kloní k podzimu, lesy se plní vůní pravých hřibů – a to je ta pravá chvíle vyrazit s Duklou do lůna Jizerských hor na jabloneckou Střelnici. Loni jsme tam za podivných okolností ztratili jeden z našich ligových vyhraných zápasů gólem z penalty v poslední minutě, a na hlavě Doležala tam na jaře skončila i naše pohárová pouť. Jablonci se však letos daří skoro stejně mizerně, jako nám, a tak máme dobrou šanci přijet, vidět – a nadělat z místních borců tu pravou bramboračku. Dukla Klub bude určitě u toho a zve Vás tak na tradiční výjezd.

Výkop zápasu je v neděli 11. září v 17.00, odjíždí se proto v 15.00 od metra Černý Most. Bližší podrobnosti sdělíme přihlášeným včas, cena dopravy je každopádně 150 Kč pro člena a 200 Kč pro nečlena Dukla Klubu. Hlaste se přes webový formulář nebo přes fanklubový mail – fanklub@fkdukla.cz.