• Stará garda

• 06.06.2017

Internacionálové oslavili narozeniny Ivo Viktora

V pondělí 29. května 2017 se uskutečnilo v klubovně na stadionu na Julisce setkání bývalých hráčů a současných a bývalých funkcionářů fotbalového klubu Dukla Praha. Při této příležitosti oslavili 75. narozeniny bývalého brankáře Ivo Viktora a uctili minutou ticha zemřelého funkcionáře dr. Jindřicha Nejezchlebu.

První řada zleva: Ota Hanka, Jan Brumovský, Ivan Novák, Ivo Niederle, František Knebort a Ivo Urban.

Prostřední řada zleva: Miloslav Carvan, Tomáš Hubáček, Jiří Svoboda, JUDr. Václav Samek, Ing. Bohumil Paukner, oslavenec - 75 let, PaedDr. Ivo Viktor, Sad, Josef Vacenovský, Milan Svatonský, Jaroslav Materna, Vladimír Táborský a Josef Jelínek.

Třetí řada zleva: Vladimír Kocourek, Miloslav Jícha, MUDr. Vojtěch Suchan, Ind. Miroslav Mück, Petr Rada, Jan Fiala, Rudolf Kocek, Karel Knesl a Jiří Blažek.