PORTRÉTY Z JULISKYGünter Bittengel

Informace o vstupenkách

4. 8. 2017 | Redakce

Informace o vstupenkáchJelikož se kvapem blíží první domácí utkání nové sezóny HET ligy, přinášíme přehled cen vstupenek pro ligový ročník 2017/2018.

Cenově zvýhodněni budou ti fanoušci, kteří si zakoupí svou vstupenku online nejpozději hodinu před utkáním, respektive fyzicky v předprodeji v Dukla klubu. V jejich případě zaplatí stejnou částku, kterou byli zvyklí platit v minulých sezónách, tedy 150 Kč za standardní a 100 Kč za zlevněnou vstupenku.

Pro tento ligový ročník se stala exkluzivním partnerem online prodeje vstupenek společnost smsticket (www.smsticket.cz). Po nákupu online vstupenky nemusíte nic tisknout a pro vstup na stadion Vám stačí pouze  QR kód v mobilu. Letos již není možné nakupovat vstupenky přes Ticketportal!

Možnost zakoupit si lístek na ligová utkání na pokladnách bude samozřejmě platit i nadále. Za standardní vstupenku tak návštěvník zaplatí 180 Kč a za zlevněnou 120 Kč.

Kompletní přehled ticketingu nalezne zde.

Těšíme se na Vaši návštěvu u nás na Julisce!

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz
carbounion2sportprogres.cznh-hotelsHET